“Niyet hayır akıbette hayır olur”

Esnaf ve Sanatkârlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı M. Emin Birliktir’i ziyaret eden AK Parti Belediye Başkan adayı Mehmet Zeybek ziyaret etti. Ziyarette konuşan Zeybek, “Niyetimiz hayır, akıbette hayır olur diye düşünüyoruz” dedi.

“Niyet hayır akıbette hayır olur”
“Niyet hayır akıbette hayır olur” Admin
Bu içerik 475 kez okundu.

AK parti Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Mehmet zeybek, beraberindeki AK Parti Merkez İlçe Başkanı Bülent Eser ve kadın kolları üyeleri ile birlikte Esnaf ve Sanatkârlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi (ESKKK) Başkanı M. Emin Birliktir ile yönetimini ziyaret etti. Ziyarette konuşan ESKKK Başkanı Birliktir, AK Parti Hükümeti’nin esnafın her zaman yanında olduğunu belirterek, “Başta şahsınıza, ülkemize, ilimize hayırlı mübarek etsin inşallah. Biz esnaf ve sanatkârlar olarak AK Parti hükümeti geldiğinden beri, geçmiş hükümetlerden de Allah razı olsun ama AK Parti hükümeti geldiğinden beri hem kredi destek yönünden, hem de yasal destekler, vergi destekleri, KOBİ destekleri gibi bir sürü destekten faydalandı, faydalanmaya da devam ediyoruz” diye konuştu.

Usandırmayalım istedik

AK Parti Adayı Zeybek ise AK Parti hükümetinin esnafımızı ötekileştirmediğini belirterek, “31 Mart’ta yapılacak yerel seçimlerde genel merkezimiz böyle bir tercihte bulunmuş. Bizde kardeşlerimizle birlikte SKM’miz kuruldu. 1 haftadır programlar yapılıyor, programlarla birlikte kurumlara ziyaretlerimizi gerçekleştiriyoruz. Esnaf ziyaretine henüz çıkmadık. Süreç uzun, çok sık varıp ta bezdirmeyelim, usandırmayalım diye kurum ziyaretlerimizi bitirir bitirmez hep birlikte arkadaşlarla beraber arazide olacağız esnaflarımızı, arkadaşlarımızı, vatandaşlarımızı ziyaret ederek yerinde dertlerini dinleyerek inşallah seçimi aldığımızda da istişareyle beraber problemleri mahallinde çözmeye gayret edeceğiz. Esnaflarımıza verilen destekleri sizler yakinen bilen, yaşayan insanlarsınız”

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Tehlikeli yolculuk
Tehlikeli yolculuk
Anne dostu hastane
Anne dostu hastane