Advert
Advert

Ziyaretler sürüyor

Türkiye Harp Malulü Gaziler, Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Afyonkarahisar Şube Başkanı İsmail Kumartaşlı ve beraberindeki Şehit Aileleri, Afyonkarahisar İl Jandarma Komutanı Jandarma Albay Hamza Çömez ile İl Emniyet Müdürü Gürsel Yıldız’a nezaket ziyaretinde bulundular.

Ziyaretler sürüyor
Ziyaretler sürüyor Admin
Bu içerik 495 kez okundu.

İlk olarak Afyonkarahisar İl Jandarma Komutanı Jandarma Albay Hamza Çömez’i ziyaret eden Şehit Aileleri, Albay Çömez’e görevinde başarılar dileyerek, dernek faaliyetleri hakkında bilgiler verdiler. Ziyaretten onur ve mutluluk duyduğunu belirten Albay Çömez, Kahraman Şehitlerimizin kutsal emanetleri olan Şehit Ailelerinin ve Gazilerimizin gece gündüz demeden hizmetlerinde olduklarının bilinmesini istedi. Ziyarette Başkan Kumartaşlı’da, Şehit Ailelerine ve Gazileri verdiği önem ve destekten dolayı Albay Çömez’e teşekkür etti.

Hayırlı olsun

İlimizde İl Emniyet Müdürlüğü görevine vekaletin yürütür iken asaleten atanan İl Emniyet Müdürü Gürsel Yıldız’a da bir ‘Hayırlı Olsun’ ziyaretinde bulunan Türkiye Harp Malulü Gaziler, Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Afyonkarahisar Şube Başkanı İsmail Kumartaşlı ve beraberindeki Şehit babaları Yıldız’a mesleki hayatı boyunca gösterdiği üstün başarılarının devamı temennisinde bulundular. Bu vatan için canlarını feda eden aziz Şehitlerimizin emanetleri olan Şehit Ailelerinin ve Gazilerin kendisi için büyük önem taşıdığını söyleyen İl Emniyet Müdürü Gürsel Yıldız, dualarını almaktan her daim onur ve mutluluk duyduğu Şehit Anne ve babalarının her zaman emirlerinde olduğunu söyledi.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Şehit abisini anlattı
Şehit abisini anlattı
Eğitimden geçtiler
Eğitimden geçtiler