Advert
Advert

Başkanımız Afyon’a mührünü vurdu

AK Parti Aday Tanıtım Toplantısı için ilimize gelen AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Fatma Betül Sayan Kaya, Afyonkarahisar Belediyesi’ni ziyaret etti.

Başkanımız Afyon’a mührünü vurdu
Başkanımız Afyon’a mührünü vurdu Admin
Bu içerik 542 kez okundu.

Belediye Başkanı Burhanettin Çoban’ın ev sahipliğinde gerçekleşen ziyarete Afyonkarahisar Milletvekili Veysel Eroğlu, Ali Özkaya ve İbrahim Yurdunuseven, AK Parti eski Milletvekili Hatice Özkal, AK Parti İl Başkanı Hüseyin Sezen, AK Parti Belediye Başkan Adayı Mehmet Zeybek, İl Genel Meclisi Başkanı Salih Sel, Kadın Kolları Başkanı Ferda Ertürk ve Gençlik Kolları Başkanı Ethem Karahan katıldı.

Programında yoktu

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade eden Belediye Başkanı Burhanettin Çoban, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Fatma Betül Sayan Kaya'nın yıllardan beri bir dava insanı olarak Türkiye’nin dört bir tarafında güzel hizmetlerde bulunmuş bir hanımefendi olduğuna dikkat çekti. Fatma Betül Sayan Kaya'nın çok güzel bir görev için ilimize geldiğini ifade eden Başkan Çoban; “Çok güzel bir organizasyonla aday tanıtımını gerçekleştirdiği için kendisine çok teşekkür ediyoruz.  Programda olmamasına rağmen Afyonkarahisar Belediyemizi ziyaret etmiştir. Bu ziyareti bizi onure etmiştir. Hem aile olarak hemde şahıs olarak yıllardan beri Türkiye’nin dört bir tarafında güzel hizmetlerde bulunmuş bir hanımefendi. Hem geçmişindeki ailecek bu davaya katkılarından dolayı hemde AK Parti görevlerinden dolayı çok teşekkür ediyorum” dedi.

Afyon’u şaha kaldırdık

Belediye Başkanı Burhanettin Çoban’a da hizmetlerinden dolayı teşekkür eden Eroğlu; “Belediye Başkanımız Burhanettin Çoban’a gönülden teşekkür ediyorum. Bütün Türkiye’de Afyonkarahisar Belediyesi’nin borcu olmayan, büyük hizmetlere mührünü vuran örnek bir belediye olarak hep anlattık, anlatmaya devam edeceğiz.” dedi.  AK Parti Afyonkarahisar’da muhteşem eserlere mührünü vurdu. Yaptığımız eserlerle Afyonkarahisar’ı şaha kaldırdık. Afyonkarahisar her şeyin en güzeline layık. Bayrağı devir alacak olan Mehmet Zeybek kardeşimiz vizyon sahibi, Afyonkarahisar’da büyük projelere imza atacak olan bir kardeşimizdir. Bizlerde her türlü desteği kendisine vereceğiz. Afyonkarahisar için çok proje yaptık. Belediye Başkan Adayımız Mehmet Zeybek, bu projeleri yakın zamanda kamuoyu ile paylaşacak.

Daima millet, daime memleket

Coşkulu bir aday tanıtım programı gerçekleştirmenin mutluluğunu yaşadıklarını kaydeden AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Fatma Betül Sayan Kaya “Tanıtım toplantısının ardından İl Başkanlığımız tarafından düzenlenen ‘Vefa Yemeği’nde’ biraraya geldik. AK Parti’nin kurulduğu günden bu yana emek vermiş tüm dava arkadaşlarımızın yeri bizde ayrı. Biz büyük bir aileyiz, bu büyük ailenin fedakâr bireylerine geniş aileleriyle birlikte teşekkürlerimizi ilettik. Burhanettin Başkanımız 10 sene boyunca Afyonkarahisar’a çok büyük hizmetler yapmış, Afyonkarahisar’a mührünü vurmuş bir başkanımız. Öncesinde de partimizin kurucularından, partimizde il başkanlığı yapmış bir dava adamı. Emekleri çok büyük. Yeni Belediye Başkan Adayımız Mehmet Zeybek Bey ile omuz omuza çalışıp çok güçlü bir şekilde kazanacaklar” dedi. Zehra Çetingül

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Bahçeli mola verdi
Bahçeli mola verdi
Hak ettiğimiz yere geleceğiz
Hak ettiğimiz yere geleceğiz