Advert
Advert

Süleyman Güneş, gündemi değerlendirdi

Afyonkarahisar İl Hakem Kurulu Başkanlığını uzun zamandır yürüten Süleyman Güneş, gündeme dair önemli açıklamalarda bulundu.

Süleyman Güneş, gündemi değerlendirdi
Süleyman Güneş, gündemi değerlendirdi Admin
Bu içerik 519 kez okundu.

2018-2019 Sezonunda ikinci yarı müsabakalarının başlamasından önce futbolda yaşanan gelişmeleri spor kamuoyu ile paylaşan Güneş, Merkez Hakem Kurulu tarafından gerçekleştirilen kış dönemi seminer, her sene gerçekleştirilen eğitim toplantısı ve FİFA kokartlı yardımcı hakemlerimizden Bahattin Duran ve eski FİFA kokartlı yardımcı hakem Bülent Gökçü’nün ziyaretlerine değindi.

“TÜM HAKEMLERİMİZE BAŞARILAR”

İlk olarak Merkez Hakem Kurulu tarafından gerçekleştirilen kış seminerine değinen Güneş şu ifadelere yer verdi, “Merkez Hakem Kurulu'nun 10 Ocak 2019'da Antalya'da düzenlenen Kış Eğitim Seminerine Hakem ve Gözlemcilerimiz katıldı. Klasman ve Bölgesel Hakemlerimiz öcelikle sabah düzenlenen atletik teste katılarak başarılı şekilde tamamladılar.Eğitim Seminerine katılan tüm hakem ve gözlemcilere teşekkür ederek başarılı bir ikinci yarı geçirmelerini temenni ederiz.”

“TÜM HAKEMLERİN KATILMASI ZORUNLUDUR”

Daha sonra her sene zorunlu olarak gerçekleştirilen ve katılmayan hakemlere görev verilmeyen haftalık basın toplantısı hakkında da Afyonkarahisar’ın çeşitli kategorilerinde görev yapan hakemlere yönelik açıklamalara bulunan Süleyman Güneş, “Afyonkarahisar İl Hakem Kurulu Başkanlığımızca 2018-2019 Futbol Sezonunun HAFTALIK KRİTİK Toplantısı 18 Ocak 2019 Cuma günü saat 19:00 da başlayacak olup Hakem ve Gözlemcilerin engeç18:45'te hazır olmaları gerekmektedir.Eğitim Afyonkarahisar Spor Kompleksinde bulunan Toplantı Salonunda yapılacaktır Bu toplantıya tüm Klasman Hakemlerin, Klasman Yardımcı Hakemlerin, Klasman Gözlemcilerin, Bölgesel Hakem ve Gözlemcilerin, İl Hakem ve Gözlemciler ile Aday Hakemlerin katılımı zorunludur.

İKİ HAKEMİMİZDEN ZİYARET

Son olarak FİFA kokartlı hakemlerimizin Afyonkarahisar ziyaretine değinen Afyonkarahisar İl Hakem Kurulu Başkanı Süleyman Güneş, “12 Ocak Cumartesi ilimize gelen FİFA kokartlı Yardımcı Hakemi Sayın Bahattin Duran ile eski FİFA Yardımcı Hakemi Bülent Gökçü karşılandı. Duran ve Gökçü hakemlerimizle bilgi alışverişi yaparak geçmiş deneyimlerini aktardılar ve 2018-2019 Sezonu ikinci yarısında hakemlerimize başarılar dilediler. Fotoğraf çekimiyle ziyaret tamamlandı. Kendilerine bu nazik ziyaretlerinden dolayı teşekkür ederek başarılar dileriz” diyerek sözlerini sonlandırdı.

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Posterler kaldırılacak
Posterler kaldırılacak
Acar’a yoğun ilgi
Acar’a yoğun ilgi