Advert
Advert

Usta, Başkanı ziyaret etti

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı, İnsan Hakları Başkanı ve Konya Milletvekili Leyla Şahin Usta, Afyonkarahisar Belediyesi’ni ziyaret etti.

Usta, Başkanı ziyaret etti
Usta, Başkanı ziyaret etti Admin
Bu içerik 323 kez okundu.

Belediye Başkanı Burhanettin Çoban’ın ev sahipliğinde gerçekleşen ziyarete Afyonkarahisar Milletvekilleri Ali Özkaya, İbrahim Yurdunuseven, AK Parti İl Başkanı Hüseyin Sezen, AK Parti İlçe Başkanı Bülent Eser, AK Parti Belediye Başkan Adayı Mehmet Zeybek, Kadın Kolları Başkanı Ferda Ertürk, Gençlik Kolları Başkanı Ethem Karahan, AK Parti İl İnsan Hakları Başkanı Selcen Hıdıroğlu ve beraberindeki parti teşkilatı katıldı.

Afyon’da toplandılar

Ziyarette Belediye Başkanı Burhanettin Çoban, Ege Bölgesi Ana Kademe, Kadın ve Gençlik Kolları İl İnsan Hakları Başkanlarına yönelik toplantı gerçekleştirmek üzere Afyonkarahisar’a gelen AK Parti Genel Başkan Yardımcısı, İnsan Hakları Başkanı ve Konya Milletvekili Leyla Şahin Usta’yı Afyonkarahisar’da ağırlamaktan duyduğu memnuniyeti ifade etti. AK Parti Genel Başkan Yardımcısı, Konya Milletvekili Leyla Şahin Usta’nın öğrencilik yıllarından bu tarafa insan hakları ihlalleri nedeniyle mağdur olmuş ve tecrübe sahibi biri olduğunu söyleyen Başkan Burhanettin Çoban; “Kendisi Ege Bölgesi İnsan Hakları Eğitim Toplantısını Afyonkarahisar’da gerçekleştiriyor. Tüm Ege Bölgesi illerimizin AK Parti İnsan Hakları Başkanları ilimizde gerekli Cuma günü başlayıp, Pazar günü bitecek olan eğitimlerini alacaklar” diye konuştu.

Mutluluk duyduk

Afyonkarahisar Milletvekili Ali Özkaya ise AK Parti Genel Başkan Yardımcısı, İnsan Hakları Başkanı ve Konya Milletvekili Leyla Şahin Usta’yı ilimizde ağırlamaktan duyduğu memnuniyeti ifade etti. Özkaya “Avrupa İnsan Hakları Mahkemesine ‘Leyla Şahin Davası’ olarak geçen başörtüsü nedeniyle Türkiye’deki yaşanan sıkıntıları Avrupa İnsan Hakları Mahkemesine taşımış, bu konuda mücadele etmiş çok değerli bir kardeşimiz, milletvekilimizdir. Kendisini ilimizde ağırlamaktan büyük memnuniyet duyuyoruz.” dedi. Afyonkarahisar Milletvekili İbrahim Yurdunuseven ise AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Leyla Şahin Usta’nın Ege Bölgesi Ana Kademe, Kadın ve Gençlik Kolları İl İnsan Hakları Başkanlarına yönelik toplantıyı Afyonkarahisar’da gerçekleştirmesinden duyduğu memnuniyeti ifade ederek kendisine teşekkür etti. Belediye Başkan Adayı Mehmet Zeybek ise AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Leyla Şahin Usta’ya tüm Afyonkarahisarlılar adına teşekkür ederek İnsan Hakları Bölge Toplantısı'nın hayırlara vesile olmasını temenni etti.

Başkana teşekkür etti

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı, İnsan Hakları Başkanı ve Konya Milletvekili Leyla Şahin Usta ise Afyonkarahisar Belediye Başkanı Burhanettin Çoban’a misafirperverliğinden dolayı teşekkür etti. Ege Bölgesi İnsan Hakları Ana Kademe, Kadın Kolları ve Gençlik Kolları Başkanlarıyla birlikte beraber Afyonkarahisar’da üç günlük bir eğitim programı olduğunu ifade eden Usta;  “Hedefimiz AK Parti iktidarı ile birlikte insan hakları noktasında kat ettiğimiz yolu, ilerlemeleri hafızalarımızda tazelemek ve bundan sonraki süreçte vizyonumuz ve söylemimizle beraber nasıl bir yol izleyeceğimiz noktasında bölgemizdeki il başkanlarımızın başkanlığında bir çalışma yürütmek. Bu vesileyle bize ev sahipliği yapan Afyonkarahisar Belediyemize, il teşkilatımıza, vekillerimize çok teşekkür ediyoruz” dedi.

Seccade hediye etti

Önümüzdeki yerel seçim sürecinde Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Mehmet Zeybek’e de başarılar dileyen Leyla Şahin Usta, “ Bizler, bu davanın yoluna çıkmış ve hangi aşamada olursa olsun bir ve beraber çalışmak için bir görev üstlenmiş ve bu vatana, bu ülkeye hizmet etmeyi amaçlamış insanlarız. Görevlerimiz ve makamlarımız ne olursa olsun, bir ve beraberlik içerisinde bu vatanın, bu bayrağın bölünmez bütünlüğü üzerinde hep birlikte hareket etmeliyiz.  31 Mart akşamı seçim sonuçlandıktan sonra hayırlısıyla Allah görevi teslim almayı nasip eder ve Belediye Başkanımız Burhanettin Çoban’ın bıraktığı bu güzel noktadan daha da iyi bir noktaya götürmek için daha da hızlı çalışarak daha da ileriye dönük projelerimizle Afyon’umuzun değerine değer katacak çalışmalarla hep birlikte yolumuza devam edeceğiz” Ziyaret sonunda Belediye Başkanı Burhanettin Çoban, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Leyla Şahin Usta’ya keçeden yapılmış seccade hediye etti.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Bahçeli mola verdi
Bahçeli mola verdi
Hak ettiğimiz yere geleceğiz
Hak ettiğimiz yere geleceğiz