Advert
Advert

Korku iktidarı var

Cumhuriyet Halk Partisi Afyonkarahisar Milletvekili ve Türkiye Büyük Millet Meclisi Başkanlık Divanı Katip Üyesi Av. Burcu Köksal, “Türkiye’de insanlar korkularından sokağa çıkmıyor. Çünkü bir korku iktidarı söz konusu. Türkiye’de korku imparatorluğu kuruldu” dedi.

Korku iktidarı var
Korku iktidarı var Admin
Bu içerik 346 kez okundu.

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Afyonkarahisar İl Başkanlığında düzenlenen basın toplantısına TBMM Başkanlık Divanı Üyesi CHP Afyonkarahisar Milletvekili Av. Burcu Köksal, CHP İzmir Milletvekili Özcan Purçu, Cumhuriyet Halk Partisi Tanıtım ve Medyadan Sorumlu Başkan Yardımcısı Mustafa Karanfil ve çok sayıda partili katıldı.

En çalışkan bayan milletvekili

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Afyonkarahisar Milletvekili ve Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) Başkanlık Divanı Katip Üyesi Av. Burcu Köksal,’ı, Türkiye Büyük Millet Meclisi’nde en çalışkan Bayan Milletvekili olarak nitelendiren CHP İzmir Milletvekili Özcan Purçu, “Afyon’u görmekten hem mutluyum, hem de onurluyum. Afyon’a geldik, hem sizleri ziyaret etmek istedik, hem vatandaşlarımızı ziyaret etmek istedik, Afyonkarahisar Milletvekilimiz ve İl Yöneticilerimiz ile konuştuk, bir program çerçevesinde Afyon’u ziyaret edeceğiz. Bazı mahallelere ziyaretlerde bulunacağız. Ayrıca buraya gelmişken mülki idare amerimiz Afyon Valimizi ziyaret edeceğiz.”

Halkın belediyesi kazanacak

CHP Milletvekili Burcu Köksal ise konuşmasında, “Fransa’da sarı yelekliler var protesto için. Türkiye’de insanlar eve sokağa çıkmıyor korkularından. Çünkü bir korku iktidarı söz konusu. Bir korku imparatorluğu kuruldu Türkiye’de. Ama sessiz bir yığın var, evlerinde yün yelekle tasarruf yapmaya çalışan bir yığın. Bunlar 31 Mart’ta gerekli cevabı verecekler. AKP Millete yaptığı eziyetin cefasını görecek. Ben buna inanıyorum. 31 Mart’ta Türkiye’de sandıkta çiçekler açacak. Türkiye derman belediyeciliğe kavuşacak. Saray’ın belediyesi değil, halkın belediyesi kazanacak diyoruz.” ifadesini kullandı.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Vatandaşın yanında olacağım
Vatandaşın yanında olacağım
Sağlıklı yaşam için yürüdüler
Sağlıklı yaşam için yürüdüler