Advert
Advert

Başkan Çoban’dan 30 Bin TL’lik yardım sözü

Turnuva sonrasında açıklamalarda bulunan Afyonkarahisar Belediye Başkanı Burhanettin Çoban’da tüm bilardo severlere bir müjde verdi.

Başkan Çoban’dan 30 Bin TL’lik yardım sözü
Başkan Çoban’dan 30 Bin TL’lik yardım sözü Admin
Bu içerik 596 kez okundu.

Afyonkarahisar’ın adının bilardo sayesinde bir kez daha duyurulduğunu ve tüm sporcuları tebrik eden Çoban, 30 Bin TL’lik malzeme alma sözü vererek önümüzdeki yıllarda bilardoya ilginin daha da artacağına inandığını belirtti.

“İNŞALLAH TÜRKİYE ŞAMPİYONASINDA DA BAŞARI GELECEK”

Başkan Çoban açıklamalarına şu şekilde devam etti, “Adından sıkça söz edilen ve başarıları ile kendini kanıtlamış bir şehrimiz. Sağ olsun bilardo il temsilcimiz Alaattin Çevirim ve arkadaşları bu gördüğünüz salonda Türkiye çapında adından söz ettirebilecek başarılara imza atıyorlar ve toplamda 73 sporcunun katıldığı 3 bant Afyonkarahisar il birinciliği final maçını da biz izleme imkânını elde ettik ve birincimiz Enver Mut beyin kupa ile madalyasını vermek bize nasip oldu. Bizler de burada Afyonkarahisar Belediyesi olarak bu spordan ve spora ilgiden çok mutlu olduk bu yüzden inşallah Afyonkarahisar bilardo il temsilciliğimize 30 Bin TL’lik malzeme yardımı yapacağız ve inşallah bu yapılan yardımlar münasebeti ile ilimizdeki sporcularımız Türkiye çapında yapılacak şampiyonada başarılı olurlar ben şimdiden arkadaşlarımıza başarılar diliyorum, tebrik ediyorum.”

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Posterler kaldırılacak
Posterler kaldırılacak
Acar’a yoğun ilgi
Acar’a yoğun ilgi