Advert
Advert

İyi ilişkiler kurduk

AKÜ Rektörü Prof. Dr. Solak 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü nedeniyle geleneksel hale getirdiği basın mensuplarıyla buluşmasını bu senede tekrarladı. Rektör Solak, “Göreve geldiğimiz ilk günden bugüne tüm basın mensupları ile iyi ilişkiler kurmaya çalıştık”

İyi ilişkiler kurduk
İyi ilişkiler kurduk Admin
Bu içerik 748 kez okundu.

AKÜ Sosyal Tesislerinden gerçekleşen kahvaltıda basın mensuplarıyla bir araya gelen AKÜ Rektörü Prof. Dr. Mustafa Solak, Gazetecilerin ilettiği her haber ve bilginin sorumluluğunu üstlendiğini ve paylaştığını söyledi. Solak, şunları kaydetti, “Bu yönüyle gazeteciler kamu vicdanının sesi olmak gibi bir misyon taşımaktadır. Gazetecilerin görevlerini en iyi şekilde ifa etmek için gece gündüz, kar kış, yağmur çamur gözetmeden ortaya koydukları çok takdire şayan bir durumdur. Afyonkarahisar’ın fedakar basın çalışanları halkımızın haber alma hakkını sağlayarak toplumun genel talep ve görüşlerini kamuoyuna aktarmak adına önemli bir görevi ifa ediyorlar” dedi.

Sürekli bir araya geldik

Rektör Solak, “Göreve geldiğimiz ilk günden bugüne tüm basın mensupları ile iyi ilişkiler kurmaya çalıştık. Gerek Basın Ve Halkla İlişkiler Müdürlüğümüz vasıtasıyla gerek talep halinde belirli konularda verdiğimiz beyanatlarla ve gerekse 10 Ocak ve 24 Temmuz gibi basın çalışanları için önem arz eden günlerde bir araya gelerek Afyonkarahisar’da medya mensupları ile iletişimimizi güncel tutmak için çok çaba sarf ettik. Üniversite yönetimi olarak 8 yıl içinde üniversite bünyesinde gerçekleştirilen önemli ve başarılı gelişmeleri kamuoyuna duyurarak Afyonkarahisar halkının gören gözü işiten kulağı olduğunuz için şahsım ve yönetimim adına bir kez daha şükranlarımı sunuyorum”

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Sözlerim çarpıtıldı
Sözlerim çarpıtıldı
Özel misafirler
Özel misafirler