Advert
Advert

A Grubunda şampiyon değişmedi

Okul Sporları 2018-2019 sezonu faaliyet programında yer alan Voleybol Genç Erkekler A müsabakaları üçüncülük ve final maçlarıyla tamamlandı.

A Grubunda şampiyon değişmedi
A Grubunda şampiyon değişmedi Admin
Bu içerik 537 kez okundu.

Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü ile İl Milli Eğitim Müdürlüğü’nün birlikte organize ettiği Okul Sporları Voleybol Genç Erkekler A’da heyecan tamamlandı.

DERECEYE GİREN TAKIMLAR

Veysel Eroğlu Spor Salonunda yapılan müsabakalar sonucunda geçen sezonun şampiyonu olan Özel AOSB Rahmiye Sare Palalı Merkezi ve Teknik Anadolu Lisesi bu sezonu da şampiyon olarak tamamladı. Bolvadin Sıddıka Metin Merkezi ve Teknik Anadolu Lisesi ikinci, Cumhuriyet Anadolu Lisesi üçüncü ve Taşoluk Çok Programlı Anadolu Lisesi dördüncü oldu.

YETKİLİLERDEN TEŞEKKÜR

Gerçekleştirilen kupa töreni sonrasında konuşan Afyonkarahisar Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü yetkilileri, “Öğrencilerimizin akademik alanlarda en iyi koşullarda yetişmesini sağlarken sosyal, kültürel, sanatsal ve sportif alanlarda ki gelişimlerini de destekliyor, okul sporlarının kurumlarımız bünyesinde neredeyse bütün dallarının aktif olarak yer almasını sağlıyoruz. İl Müdürlüğümüz Okul Sporları tarafından organize edilen voleybol müsabakalarında şampiyon olan takımımızı kutluyoruz. Takımı şampiyonluğa taşıyan eğitimcilerimize teşekkürü de bir borç biliriz” ifadelerine yer verdiler.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Sözlerim çarpıtıldı
Sözlerim çarpıtıldı
Özel misafirler
Özel misafirler