Advert
Advert

Sağlıklı beslenme eğitimde önemlidir

İl Milli Eğitim Müdürü Metin Yalçın Beslenme Dostu Okullar Programına katılan okulların yöneticileri için düzenlenen ödül törenine katıldı.

Sağlıklı beslenme eğitimde önemlidir
Sağlıklı beslenme eğitimde önemlidir Admin
Bu içerik 649 kez okundu.

Beslenme Dostu Okullar Programı Ödül Töreni, İl Milli Eğitim Müdürü Metin Yalçın, İl Milli Eğitim Müdür Yardımcıları  Mevlüt Çınar ve Fatih Akçil, İlçe Milli Eğitim Müdürleri, Okul Müdürlerinin katılımları ile  Emir Murat Özdilek Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi toplantı salonu’nda düzenlendi.

TEŞEKKÜR ETTİ

Beslenme Dostu Okullar Programı Ödül Töreninde konuşan İl Milli Eğitim Müdürü  Metin Yalçın; “Okullarımızda çocuklarımıza gerekli akademik bilgileri aktarmanın yanında beslenme alışkanlıklarını düzenlemek, sağlıklı ürünlerle beslenmelerini sağlamak da büyük önem arz etmektedir. Sağlıklı bir gelecek için fedakârlık yapan tüm öğretmenlerimi katılımcılar nezdinde kutluyor ve teşekkür ediyorum ” dedi.  İl Milli Eğitim Müdürü Metin Yalçın ve protokol üyeleri Beslenme Dostu Sertifikalarını, Okul Müdürlerimize takdim ettikten sonra tören toplu fotoğraf çekimiyle sona erdi.

ODAK HABER/AHMET SARLIK

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Özdilek gönül alıyor
Özdilek gönül alıyor
Nevruz Bayramını kutladılar
Nevruz Bayramını kutladılar