Advert
Advert

Emirdağlı Teknik Direktörden veda sinyali

Spor Toto 1. Lig ekiplerinden Eskişehirspor'un teknik direktörü Fuat Çapa, siyah-kırmızılı kulübün kongre sürecinin en kısa zamanda sona ererek belirsizliklerin ortadan kalkması gerektiği belirtti.

Emirdağlı Teknik Direktörden veda sinyali
Emirdağlı Teknik Direktörden veda sinyali Admin
Bu içerik 614 kez okundu.

Çapa, kulübün internet sitesinden yaptığı açıklamada, Antalya kampında  futbolcuları hem fiziksel hem de mental olarak eğitmeye çalıştıklarını aktardı.

“İKİNCİ DEVRE DAHA ZOR GEÇECEK”

Eskişehirspor'un önünde belirsizliklerle dolu bir sürecin bulunduğuna  değinen Çapa, "2018 yılı bizim için çok kötü geçti ancak 2019'un güzel geçmemesi  için hiçbir sebep yok. Ligde kalarak geleceğin inşasını devam ettirebiliriz.  Elimizde bir oyuncu kadrosu var ve bu kadroyla başarı sağlamaya çalışacağız.  Takımın başarılı olmasına Eskişehir kentinin çok ihtiyacı var. 17 maçımız var ve ikinci devrenin ilk yarıya göre çok daha zor geçeceğini hepimiz biliyoruz."  ifadelerini kullandı.

“ARTIK ÇOK YORULDUK”

Bu nedenle kongre sürecinin en kısa zamanda sona ererek kulüpteki  belirsizliklerin ortadan kalkması gerektiğin vurgulayan Çapa, şunları kaydetti, "Belirsizlikler sürecekse devam etmenin anlamı yok. Bir devre tamam  yaptık ettik ama ikinci devre de bu şekilde devam edemeyiz. Artık çok yorulduk.  Gücüm de kalmadı. Biz sonuna kadar mücadele edeceğiz ama görmek istediklerimizi  yaşayacağımız konusunda kesin bir şey söyleyemeyiz. Hayaller ile gerçekleri  görerek yolumuza devam etmemiz gerekiyor." Fuat Çapa ayrıca Eskişehir'in yetkililerinin ve camiasının takıma  sahip çıkması gerektiğini sözlerine ekledi.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Sözlerim çarpıtıldı
Sözlerim çarpıtıldı
Özel misafirler
Özel misafirler