Advert
Advert

Sorunları ilettiler destek istediler

Zafer Turistik Otelciler ve İşletmeciler Derneği (ZAFTODER) yönetim kurulu üyeleri Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy’u makamında ziyaret ederek Afyonkarahisar’ın termal turizmi ve termal sağlık turizmi ile ilgili görüş ve önerilerini aktardılar. ZAFTODER yöneticileri Ankara’daki Afyonkarahisarlı bürokratları da ziyaret ettiler.

Sorunları ilettiler destek istediler
Sorunları ilettiler destek istediler Admin
Bu içerik 608 kez okundu.

Afyonkarahisar’da faaliyet gösteren turistik otellerin yöneticileri tarafından kurulan ZAFTODER heyetinde ZAFTODER Yönetim Kurulu Başkanı İkbal Otel Genel Müdürü Ali Gümüşhan ile yönetim kurulu üyeleri Korel Otel Genel Müdürü Ümit Uysal, NG Otel Genel Müdür Cenker Yılmaz, Oruçoğlu Termal Genel Müdürü Emrah Esen, Akrones Termal Genel Müdürü Ünal Özgen, Sandıklı Park Otel Genel Müdürü Ahmet Yılmaz Yavuz ve Gazlıgöl Özgül Termal Otel Genel Müdürü Süleyman Çınaroğlu yer aldılar.

Afyonluları unutmadılar

Ziyaretlerle ilgili bilgiler veren ZAFTODER Başkanı Ali Gümüşhan, Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy’un kendileri ve görüşleri ile yakından ilgilendiğini bildirdi. Afyonkarahisar’a ve termal turizme yönelik hazırladıkları dosyayı Bakan Ersoy’a ilettiklerini belirten Ali Gümüşhan, “Afyonkarahisar ile ilgili yapılması gerekenleri içeren dosyamızı sayın Bakanımıza ilettik. Kendileri taleplerimizle yakından ilgilenirken kısa süre içerisinde Afyonkarahisar’ı ziyaret edeceklerini de bildirdiler” dedi. Ankara’da görev yapan Afyonkarahisarlı bürokratları da ziyaret ettiklerini dile getiren ZAFTODER Başkanı Ali Gümüşhan, “Ankara ziyaretimiz kapsamında sayın milletvekilimiz Ali Özkaya’yı, Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakan yardımcısı sayın Ahmet Koca’yı, Tarım ve Orman Bakan Yardımcısı sayın Akif Özkaldı’yı da makamlarında ziyaret ettik” dedi.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Özdilek gönül alıyor
Özdilek gönül alıyor
Nevruz Bayramını kutladılar
Nevruz Bayramını kutladılar