Advert
Advert

Özdilek Basınla buluştu

Özdilek Alışveriş Merkezi 10 Ocak çalışan Gazeteciler günü nedeniyle ilimizde görev yapan basın mensupları ile kahvaltıda buluştu.

Özdilek Basınla buluştu
Özdilek Basınla buluştu Admin
Bu içerik 526 kez okundu.

Ev sahipliğini Özdilek İşletme Müdürü Nihat Günsel’in yaptığı kahvaltıda İşletme Müdür Yardımcısı Ersen Erdem ve Halkla İlişkiler ve Tanıtım Sorumlusu Gurbet Tınas’da hazır bulundu. Özdilek AVM’nin düzenlediği geleneksel kahvaltı, işletme içindeki Safahat Lokantası’nda verildi.

23. Yılımız kutluyoruz

Konuk gazetecilere yönelik bir konuşma yapan Özdilek AVM İşletme Müdürü Nihat Günsel, gazetecilerin 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Gününü kutlayarak başladığı sözlerini şöyle sürdürdü: “Hepinize çok teşekkür ediyorum geldiğiniz için. Sizleri burada ağırlamak bizim için mutluluk verici 10 Ocak gazeteciler gününüzüm kutlamak istedik. Bildiğiniz gibi geçen yıl 23. yaşımızı kutladık, 23 yıldır Afyonkarahisar'a hizmet veren işletme olarak gerek kamu kurum, kuruluşları, gerekse de siz değerli basın mensupları ile ikili ilişkilerimize her zaman büyük özen gösteriyoruz.” dedi.

Poşet Uygulaması başarılı

Kahvaltı sonrası Basın mensuplarının sorularını cevaplayan İşletme Müdürü Nihat Günsel yeni sisteme giren poşet uygulaması hakkında bilgiler verdi. Müdür Günsel:  “ Poşet uygulaması başarılı bir uygulama yüzde 50 oranında bir geri dönüşüm oldu. Hem işletme hem de müşteriler olarak alışma sürecini yaşıyoruz” dedi.  Özdilek olarak her zaman basın mensupları ile sıcak bir ilişkimiz olmuştur. Halkla ilişkiler sorumlumuz Gurbet Hanım basın sektörünün içinden gelmiş biri bizi anlayan ve en iyi anlatan bir kişi herkes görevini en iyi şekilde yapama çalışıyor. “ dedi

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Sözlerim çarpıtıldı
Sözlerim çarpıtıldı
Özel misafirler
Özel misafirler