Advert
Advert

Eğitimde hedef 2023

Eğitim Vizyonu Afyonkarahisar Çalıştayı Milli Eğitim Müdürü Metin Yalçın’ın başkanlığında merkez ilçe ile 17 ilçede aynı anda yapıldı

Eğitimde hedef 2023
Eğitimde hedef 2023 Admin
Bu içerik 538 kez okundu.

2023 Eğitim Vizyonu Afyonkarahisar Merkez İlçe Çalıştayı Emir Murat Özdilek Uygulama Oteli’nde İl Milli Eğitim Müdürü  Metin  Yalçın, İl Milli Eğitim Müdür Yardımcı  Musa Dinçgez, Okul Müdürleri ve öğretmenlerin  katılımıyla  18 ilçede eş zamanlı olarak başladı.

RAPOR HAZIRLANACAK              

 Afyonkarahisar Merkez İlçe Çalıştay açılışında, İl Milli Eğitim Müdürü Metin Yalçın; “Eğitimde Vizyon 2023 Belgesinin kamuoyuna duyurulmasıyla, Milli Eğitim Bakanlığı merkez ve taşra teşkilatlarında yoğun bir çalışma başladı. Bu süreçte İl Milli Eğitim Müdürlüğü olarak bizlerde, iki gün süresince Afyonkarahisar genelindeki okul idarecilerimize ve okullarında zümre başkanlığı yapan öğretmenlerimize, dört oturumluk bilgilendirme toplantısı yaptık. Bu toplantılar sonunda okul idarecilerimiz ve katılımcı öğretmenlerimiz okullarında öğretmen, veli ve öğrencilerimizi, 2023 Eğitim Vizyonu konusunda bilgilendirdi. 2023 Vizyon Belgesinin hedefleri ve amaçları değerlendirildi. Burada 69 öğretmen ve idarecimizle merkez ilçe çalıştayımızı yapıyoruz” dedi. Afyonkarahisar Merkez İlçe Çalıştayı öğretmen ve idarecilerimizin grup çalışmalarıyla devam etti. İki oturum halinde yapıldı.

ODAK HABER/AHMET SARLIK

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Sözlerim çarpıtıldı
Sözlerim çarpıtıldı
Özel misafirler
Özel misafirler