Advert
Advert

Bize zaman tanıyın

10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü nedeniyle basın mensupları ile bir araya gelen Afyonkarahisar Sağlık Bilimleri Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Nurullah Okumuş, “Üç ay içerisinde analiz yaptım. Yapacağımız çok iş var. Biraz bize zaman tanıyın. Çok güzel işlere birlikte imza atacağız” dedi

Bize zaman tanıyın
Bize zaman tanıyın Admin
Bu içerik 571 kez okundu.

Afyonkarahisar Sağlık Bilimleri Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Nurullah Okumuş 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü öncesinde ilimizde görev yapan basın yayın kuruluşlarının temsilcileri ile kahvaltıda bir arada geldi.

SORMADAN YAZMAYIN

Basın mensuplarının günlerini kutlayan Rektör Okumuş yaptığı konuşmada üç aylık döneminde edindiği izlenimlerini basın mensupları ile paylaştı. Afyonkarahisar’da fısıltı gazetesinin kısa sürede olur olmadık dedikodu haberleri kamuoyuna yaydığını belirten Rektör Okumuş, “Hakkımda öyle şeyler duydum ki hayretle karşıladım. Neymiş ben Kocatepe Üniversitesi Rektörü değerli büyüğüm Mustafa Solak ile yumruk yumruğa kavga etmişim. Böyle bir şey olabilir mi? Kavga bize yakışır mı? Ama maalesef bunları duydum. Sizden ricam üniversitemiz ile ilgili bir haber yapacaksanız lütfen beni telefonumdan arayın. Sorun ondan sonra aldığımız bildi doğrultusunda haberinizi yazın. Yanlı haberler yapıldıktan sonra kıymeti olmaz”

HASTANEYİ DEVİR ALMADIK

Sağlık Bilimleri Üniversitesinin bulunduğu alanda güzel projeler hazırladıklarını bunları zamanla uygulamaya geçireceklerini belirten Rektör Okumuş, “Göreve başlayalı üç ay oldum. Eksikleri belirledim. Yeni projeler ürettik. Üniversitemize yeni bölümler kazandırmak istiyoruz. Bazı llçelere bölümler açmayı düşünüyoruz. A blokta yeni düzenlemeler yapacağız.  Tıp fakültesi hastanesinin yönetimi hala bize geçmedi. Döner sermayesi halen Afyon Kocatepe Üniversitesi tarafından işletiliyor. Yönetim bize geçtiğinde uygulamalardaki farklılıkları sizlerde vatandaşlarımızda görecek. Doktor açığımızı kapatmak yaptığımız girişimler sonucuna 8 yeni doktoru hastanemizde göreve başlattık” dedi.

ODAK HABER/AHMET SARLIK

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Sözlerim çarpıtıldı
Sözlerim çarpıtıldı
Özel misafirler
Özel misafirler