Advert
Advert

Çöl gönül alıyor

Göreve geldiği günden itibaren hastaları unutmayan, her ay gerek hastane gerekse ev ziyaretlerine giderek kendilerine geçmiş olsun dileklerinde bulunan Sandıklı Belediye Başkanı Mustafa Çöl, klasik haline getirdiği hastane ziyaretlerine bir yenisi daha ekledi.

Çöl gönül alıyor
Çöl gönül alıyor Admin
Bu içerik 377 kez okundu.

Sandıklı Devlet Hastanesinde yatan hastaları ziyaret eden Başkan Mustafa Çöl, hastaların durumlarını sorarak, istek ve dileklerini dinleyip çözülmesi için talimatlar verdiler. Çocuk servisinde yatan çocukları da hediyeler vererek moral aşılayan Başkan Çöl, hastane personeline de işlerinde kolaylıklar diledi.

Destek vermeliyiz

Konu ile ilgili olarak bir açıklama yapan Başkan Mustafa Çöl; "Zaman zaman değil her zaman yaptığımız hastane ziyaretlerimiz bizleri ziyadesiyle memnun etmektedir. Hasta vatandaşlarımız ile görüşmek, istişare etmek, dertlerine derman olabilmek kısacası yüzlerini güldürebilmek bizlere büyük bir mutluluk vermektedir. Bizler vatandaşlarımızın iyi gününden çok kötü gününde yanlarında olmalıyız, destek vermeliyiz, ihtiyaçlarını karşılamalıyız. Bu duygu ve düşüncelerle gerek hastanemizde, gerekse evlerinde yatarak şifa bekleyen bütün hemşerilerimize acil şifalar diliyor, en kısa zamanda normal yaşantılarına dönmelerini yüce mevladan niyaz ediyorum." dedi.

 

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Posterler kaldırılacak
Posterler kaldırılacak
Acar’a yoğun ilgi
Acar’a yoğun ilgi