Advert
Advert

“Sıcak yuvalar, gülen yüzler”

İYİ Parti Belediye Başkan adayı Dr. Mahmut Koçak 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü nedeniyle basın mensuplarıyla yemekte bir araya geldi. Koçak yemekte ilk projesini açıkladı. ‘Sıcak yuvalar, gülen yüzler’ isimli projede Afyonkarahisar merkezinin tamamı Jeotermal enerji ile ısıtılacak.

“Sıcak yuvalar, gülen yüzler”
“Sıcak yuvalar, gülen yüzler” Admin
Bu içerik 526 kez okundu.

Termal bir otelde basın mensupları ile bir araya gelen İYİ Parti Belediye Başkan adayı Dr. Mahmut Koçak projelerinden birisi olan ve ismini ‘Sıcak yuvalar, gülen yüzler’ verdiği projesini basın mensupları ile paylaştı.

HAVA KİRLİĞİ ÖNLENECEK

Afyonkarahisar il merkezinin hava kirliliğinde Avrupa’nın ilk on kenti arasında bulunduğunu belirten Koçak, “Jeotermal enerji doğalgazdan daha ucuz bir enerji. Sıkıntılı günlerden geçiyoruz. İşsizlik had safhada. Fakir vatandaşlarımızın AFJET’i tüm mahallelerimize yayacağız. Akçin, Susuz bölgelerindeki sıcak suyu değerlendireceğiz.  Isınma ile birlikte şehrimizde hava kirliliği önlenecek. Halkımızın sağlığına kattı sağlamış olacağız.”

SPORA TAM DESTEK

Koçak bir basın mensubunun “Afjet Afyonspor’a destek verecekmisiniz?” sorusuna verdiği cevapta, “İlimizdeki spora tam destek vereceğiz. Sadece Afjet Afyonspor’a değil, Basketbol, voleybol takımlarımız ile amatör sporumuzu da destekleyeceğim. Sponsorluk görüşmelerim sürüyor. Sporu daha ileriye taşıyacağız. Güzel işler yapılmış emeğe geçenlere teşekkür ediyorum. Sporda iyi olacak” dedi.

ODAK HABER/AHMET SARLIK

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ev ziyaretleri sürüyor
Ev ziyaretleri sürüyor
Ambulans kaza yaptı
Ambulans kaza yaptı