Advert
Advert

2019 PARK KOLEJİNİN YILI OLACAK

Sağlık Meslek Liselerinin hemşire yardımcılığı, ebe yardımcılığı, sağlık bakım teknisyenliği dallarından birinden mezun olanlar, İŞKUR aracılığı ile Kamu Hastanelerinde “Klinik Destek Elemanı” unvanıyla istihdam edilecekler.

2019 PARK KOLEJİNİN YILI OLACAK
2019 PARK KOLEJİNİN YILI OLACAK Admin
Bu içerik 604 kez okundu.

Devlet Personel Başkanlığı tarafından yayınlanan personel alımlarıyla ilgili açıklama sağlık meslek lisesi öğrencilerini ve mezunlarını sevindirdi. Bulunduğu okul türü içinde bölgenin en güçlü kadrosuna ve imkânlarına sahip Park Sağlık Koleji Genel Koordinatörü Fesih Aktaş yapılan kadro tanımlamasının çok önemli bir adım olduğunu söyledi.

Öğrencilerin önü açıldı
Aktaş, bakanlık tarafından yapılacağına inandığı bir dizi düzenlemeler ile sağlık meslek liselerinin daha da cazip bir konuma geleceğini, mezunlar için yapılan kadro tanımlaması ve hastanelerde kendilerine oluşturulan pozisyon ile birlikte okulların yine en gözde okullar arasında yer alacağını ifade etti. Okul Müdürü Zehra Akduman, “Klinik Destek Elemanı unvanı ile kadro tanımlarının yapılması öğrencilerimizin önünü açtı ve hepimizi heyecanlandırdı. Bakanlığımıza ve katkı sunan herkese öğrencilerimiz adına teşekkür ediyoruz” dedi.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Özdilek gönül alıyor
Özdilek gönül alıyor
Nevruz Bayramını kutladılar
Nevruz Bayramını kutladılar