Advert
Advert

Afiyet olsun israf olmasın

Emir Murat Özdilek Mesleki Teknik Anadolu lisesinde düzenlenen “7 Ocak 7 Bucak” etkinliğine İl Milli Eğitim Müdürü Metin Yalçın ile çok sayıda davetli katıldı. Etkinlikte “Afiyet olsun, israf olmasın” teması işlendi.

Afiyet olsun israf olmasın
Afiyet olsun israf olmasın Admin
Bu içerik 576 kez okundu.

Düzenlenen etkinliğe Kocatepe Üniversitesi Turizm Fakültesi Dekanı Şuayip Özdemir, Dekan Yardımcısı Ali Avan ve Mustafa Sandıkçı, İl Milli Eğitim Müdürü Metin Yalçın, İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Mevlüt Çınar, İl Milli Eğitim Şube Müdürü Mustafa KOçak, İl Kültür Müdür Vekili Adalet Atacan, Turuncu Bayrak Temsilcisi Ali Akgün, Elma Ataman, Güral Otel Müdürü Cenker Yılmaz, Akrones Termal Müdürü Ünal Cengiz, İkbal Termal Müdür Yardımcısı İbrahim Kırımlıoğlu, Özgül Termal Müdürü Süleyman Çınaroğlu, Afbel Otel Genel Müdürü Muzaffer Aktar,  Okul Müdürleri,  AŞPAD (Aşçılar ve Pastacılar Derneği)Temsilcileri katıldılar.

BİİNÇLİ TÜKETİM

İl Milli Eğitim Müdürü Metin Yalçın yaptığı konuşmada ; “Bilinçli Tüketim Yapma, Milli Değerlerimize Sahip Çıkma, Meslek Liselerinin Canlandırılması gibi birçok konuda, bu güne kadar desteklerini esirgemeyen Otel Yöneticilerimize ve tüm katılımcılarımıza canı gönülden teşekkür ediyorum. Projeyle, Afyonkarahisar’dan yola çıkarak kendi ilimizde sektörlerle beraber bir farkındalık oluşturabilirsek ülkemizin kurtuluşuna selametine vesile olur beklentisindeyiz. Dünya üzerindeki üretimlerin insanları bir buçuk kez doyurabilecekken yetmemesi, birçok insanın maalesef açlıktan ölmesi kabul edilebilir bir durum değildir” dedi.

PLAKET VERİLDİ

 Kamu spotu sunumunun ardından öğrenciler şiirlerini okudu. Turizm Fakültesi Dekanı Şuayip Özdemir ve İl Milli Eğitim Müdürü Metin Yalçın tarafından, Turuncu Bayrak Platform Temsilcisi Ali Akgün ile Zaftoder Başkanı Ali Ulvi Gümüşhan’a teşekkür plaketleri verildi. Hazırlanan yiyecek stantlarının gezilmesiyle program sona erdi.

ODAK HABER/AHMET SARLIK

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Vatandaşın yanında olacağım
Vatandaşın yanında olacağım
Sağlıklı yaşam için yürüdüler
Sağlıklı yaşam için yürüdüler