Advert
Advert

İYİ Parti yaşlıları unutmadı

İYİ Parti Dinar İlçe Başkanı Raif Öztürk, Kadın Kolları yönetim kurulu üyeleriyle birlikte Türkiye Yardım Sevenler Derneği Dinar Şubesine bağlı Buhurcular Huzur Evini ziyaret etti.

İYİ Parti yaşlıları unutmadı
İYİ Parti yaşlıları unutmadı Admin
Bu içerik 534 kez okundu.

Geniş bir ekip ile huzur evini ziyaret ederek, Yardım Sevenler Derneği yönetim kurulu başkanı Aynur Toker ve idarecilerle görüşen İYİ Parti yöneticileri daha sonra yaşlı vatandaşlarla sohbet etti. İYİ parti Dinar İlçe Başkanı Raif Öztürk, İYİ Partinin her zaman yaşlı dostu ve yaşlı vatandaşların yanında olduğunu ifade ederek şunları söyledi, “Partimizin çok değerli üyeleri ve kadın kollarımızla birlikte huzur evinde kalan yaşlı vatandaşlarımızı ziyaret etmek istedik. Her insan bir gün mutlaka yaşlanacak. Dolayısıyla yaşlı vatandaşlarımıza sonuna kadar sahip çıkacağız. Onların dert ve sorunlarında hep yanlarında olacağız” dedi.

TEŞEKKÜR ETTİ

Yardım Sevenler Derneği Dinar Şube başkanı Aynur Toker ise dernek çalışmaları hakkında bazı bilgiler vererek ziyaretlerinden ötürü İYİ Partililere teşekkür etti. Yaşlı vatandaşların sık sık ziyaret edilmesi gerektiğini ve çok büyük manevi desteğe ihtiyaçları olduğunu da kaydeden Toker, “Buradan bütün vatandaşlarımıza sesleniyorum. Burada kalan yaşlılarımızı yalnız bırakmayalım, sık sık ziyaret edelim” dedi.

ODAK HABER MERKEZİ

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ev ziyaretleri sürüyor
Ev ziyaretleri sürüyor
Ambulans kaza yaptı
Ambulans kaza yaptı