Advert
Advert

Gürsel müdür mutlu etti

Bir süredir ilimizde ki görevini vekaleten yürüten İl Emniyet Müdürü Gürsel Yıldız’ın asaleten atamasının yapılması ilimizde sevinçle karşılandı.

Gürsel müdür mutlu etti
Gürsel müdür mutlu etti Admin
Bu içerik 1095 kez okundu.

Resmi Gazetede yayınlanan asaleten atama kararı ile İl Emniyet Müdürü olan Gürsel Yıldız mutlu etti. İlimizde görev yaptığı süre içerisinde her kesimin büyük takdir ve sevgisini kazanan İl Emniyet Müdürü Gürsel Yıldız’ın asaleten atanması en çok teşkilat mensuplarını memnun etti. İl Emniyet Müdürlüğü Özel Kalem Müdürü Çiğdem Şen başta olmak üzere Asayiş Şube Müdürü Mustafa Yüksel, İhlas Haber Ajansı çalışanları Gürsel Yıldız müdüre pastalı bir kutlama yaptılar.

İyi ki varsınız Müdürüm
Bu anları sosyal medya hesabından paylaşan Çiğdem Şen, “Bugün çok mutlu edici ve müjdeli bir haberle güne başladık. Sayın Müdürümüz Gürsel Yıldız’ın asaleten atamasının çıktığını öğrendik. Şahsım adına konuşacak olursam; 7 buçuk aydır birlikte çalıştığım, kendisini bir baba gibi gördüğüm, ailesini kendi ailem gibi gördüğüm saygıdeğer baba gibi adamdır kendileri. Kısa sürede tüm Afyonkarahisar halkına kendini sevdiren, yardıma muhtaçların çalacağı ilk kapı olan, vatandaşımızın huzuru ve güveni için 7-24 görevde olan baş müdürümüzdür ta kendileri. Stresli mesleğimizde personeline moral veren, kendi yorgunluğunu unutup meslektaşları için de canını dişine takan çok değerli bir adamdır. Sizinle çalıştığım için gurur duyuyorum. Tüm Afyonkarahisar halkı ve şahsım adına tebrik eder, saygı ve şükranlarımı sunarım. İyiki varsınız Sayın Müdürüm. Başarılarınız artarak katlanarak devam etsin inşallah” dedi. Ahmet IŞIK

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Şehit abisini anlattı
Şehit abisini anlattı
Eğitimden geçtiler
Eğitimden geçtiler