Advert
Advert

Rekortmenler açıklandı

Afyonkarahisar Defterdarlığı2017 yılı Kurumlar ve Gelir Vergisi rekortmenlerini açıkladı. İlk yüze giren kurum ve kişiler defterdarlığın resmi internet sitesinde yayınlandı

Rekortmenler açıklandı
Rekortmenler açıklandı Admin
Bu içerik 1240 kez okundu.

Afyonkarahisar İl Defterdarlığı tarafından yapılan açıklamada, “Merkez ve İlçe Vergi Dairesi Müdürlükleri ile İlçe Malmüdürlüğü mükelleflerinin 1 Ocak 2017- 31 Aralık 2017 dönemine ait Yılık Gelir Vergisi, Kurumlar Vergisi ve Gayrimenkul Sermaye İradı Beyannameleri bağlı bulundukları Vergi Daireleri   ve Malmüdürlüklerine verilmiştir. İlimiz Merkez ve İlçelerinde açıklama kapsamına alınan kriterleri tutan ilk 10 sıraya giren Yılık Gelir Vergisi, Kurumlar Vergisi ve Gayrimenkul Sermaye İradı mükelleflerine ait liste çıkarılmıştır. Ayrıca, 1 Ocak 2017- 31 Aralık 2017 dönemine ait Afyonkarahisar Yılık Gelir Vergisi ve Kurumlar Vergisi mükelleflerinden ilk 100 sıralaması Defterdarlığımız afyondefterdarligi@gov.tr sitesinde yayımlanmıştır. Dereceye giren mükelleflerimizi tebrik eder, bundan sonraki yıllarda da bol kazançlar dileyerek teşekkürlerimizi bildiririz”

Demirel yine birinci

Buna göre 3 milyon 494 bin TL vergi tahakkuk eden başarılı işadamı vergi rekortmenliğini kimseye bırakmayan Şuayp Demirel Gelir Vergisi mükellefleri arasında yine birinci sırayı aldı. Listede 2,3 ve 4. Sıraya giren mükellefler isimlerinin açıklanmasını istemezken 5. Sırada ise 375 bin TL vergi tahakkuk eden Mustafa İlhan Nakilcioğlu yer aldı. 2017 yılı Kurumlar Vergisi rekortmenlerinde ise birinci sırayı 6 milyon 346 bin TL vergi tahakkuk eden Taş Zamanı Mermer İthalat İhracat San. Tic. Ltd. Şirketi yer aldı. İkinci sırada ise 5 milyon 417 bin TL vergi tahakkuk eden Kırlıoğlu Kimya San ve Tic. A.Ş. yer aldı. Listenin üçüncü sırasında ise 5 milyon 10 bin TL vergi tahakkuk eden Natura Mermer Madencilik İnşaat San. Ve Tic. A.Ş. yer aldı.

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ev ziyaretleri sürüyor
Ev ziyaretleri sürüyor
Ambulans kaza yaptı
Ambulans kaza yaptı