Advert
Advert

Voleybolda yıldız kızlar maçları tamamlandı

Afyonkarahisar Dinar’da Gençlik Hizmetleri ve Spor ilçe Müdürlüğü ve Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından Dinar, Dazkırı, Başmakçı, Evciler, Kızılören ve Sandıklı Okul takımlarının katılımıyla okul sporları maçlarına Stadyum ve Kapalı Spor Salonunda tamamlandı.

Voleybolda yıldız kızlar maçları tamamlandı
Voleybolda yıldız kızlar maçları tamamlandı Admin
Bu içerik 898 kez okundu.

Müsabakalar Genç Erkekler Futbol, Yıldız Kızlar ve Erkekler Futsal,Genç ve Yıldız Kızlar Voleybol maçları ile birinci dönem maçları tamamlandı.

FİNAL MAÇLARINA GİTMEYE HAK KAZANDILAR

Yapılan birbirinden güzel ve çekişmeli Yıldız Kızlar Voleybol müsabakaları sonucunda Dinar Sermaye Piyasası Kurulu Ortaokulu takımı ile Dinar Fatih Ortaokulu takımları guruplarında birinci oldular. Grubunda birinci olan Dinar Sermaye Piyasası Kurulu Ortaokulu takımı ile Dinar Fatih Ortaokulu takımları Afyonkarahisar’da yapılacak olan final grubu maçlarına katılmaya hak kazandı.

DİNAR ANADOLU LİSESİ BÜYÜK AVANTAJ ELDE ETTİ

Afyonkarahisar’da yapılması gereken Genç Kızlar Voleybol Final gurubu maçlarından Dinar Mehmet Çavuş Anadolu Lisesi takımı ile Dinar Anadolu Lisesi Takımları Dinar’da karşılaşmış, güzel ve çekişmeli bir maç sonucundan 3-2 skorla gülen taraf Dinar Anadolu Lisesi Takımı oldu ve finale yükselme yönünde büyük avantaj elde etti.

FİNAL MAÇLARINDA BAŞARILAR DİLEDİLER

Dinar İlçe Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü yetkilileri, yarışmaya katılan tüm takımların sporcularını, hocalarını ve okul idarecilerini tebrik ederek, final grubu maçlarında başarılar dilediler.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Özdilek gönül alıyor
Özdilek gönül alıyor
Nevruz Bayramını kutladılar
Nevruz Bayramını kutladılar