Advert
Advert

Başkandan cevap

Düzağaç Belediye Başkanı Muammer Işıklı, ODAK’ın gündeme taşıdığı Düzağaç’ta bulunan cami için toplanan bağış paralarının akıbeti ile ilgili olarak açıklama yaptı.

Başkandan cevap
Başkandan cevap Admin
Bu içerik 2547 kez okundu.

Başkan Işıklı yapılacak çalışma için cami çevresindeki arsanın kamulaştırma kararının alındığını, arsa sahibi ile önce uzlaşıldığını fakat sonrasında arsa sahibinin uzlaşmayı bozduğunu ve konunun yargıya taşındığını söyledi.  Yargı sürecinin uzamasına neden olan bir takım faktörler olduğunun altını çizen Başkan Işıklı, parsel sahiplerinden vefat edenler olduğunu bu nedenle miras paylaşımı dahil bazı faktörlerin yargı sürecini uzattığını ifade etti.

Halkımız müsterih olsun

Seçim sürecinin yaklaştığı bu dönemde, rakiplerinin kendisini yıpratmak adına siyasi oyunlar oynadığını ifade eden Düzağaç Belediye Başkanı Muammer Işıklı, “Biz doğru ve dürüst hizmeti düstur edindik. Çamur at izi kalsın mantığıyla siyaset yapanlar sadece vatandaşın tercihine güvenmeyenlerdir” dedi. Başkan Işıklı bağış paralarının dekontlarının mevcut olduğunu belirterek Düzağaç halkının müsterih olmasını istedi.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Bahçeli mola verdi
Bahçeli mola verdi
Hak ettiğimiz yere geleceğiz
Hak ettiğimiz yere geleceğiz