Advert
Advert

Çetinkaya’ya aile desteği

Milliyetçi Hareket Partisi Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Fatih Çetinkaya'nın seçim çalışmalarına ailesi de destek veriyor.

Çetinkaya’ya aile desteği
Çetinkaya’ya aile desteği Admin
Bu içerik 1015 kez okundu.

MHP Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Kent Bilimci Fatih Çetinkaya, seçim çalışmalarında en büyük desteği ailesinden görüyor. Çetinkaya'yı eşi Sultan Çetinkaya ve küçük kızı Gökçen çalışmalarında yalnız bırakmıyor.  "Seçim çalışması gibi değil, bayram gibi, ziyaret gibi. Uğruna her türlü cefayı göze aldığımız, alacağımız hemşerilerimizi eşim Sultan hanım ve kızım Gökçen desteğiyle ziyaret etmeye, hasbi hal etmeye devam ediyoruz. Mutlu insanların yaşadığı Afyonkarahisar’a az kaldı." diyerek ailesi ile birlikte gerçekleştirdiği ziyaretleri sosyal medya hesabından paylaşan MHP Belediye Başkan Adayı Çetinkaya'nın paylaşımı binlerce Afyonkarahisarlı tarafından beğeni aldı.

En büyük destek eşinden

Seçim çalışmaları kapsamında akşamları ev ziyaretlerinde bulunan Çetinkaya'ya ziyaretlerinde eşi Sultan Çetinkaya ve küçük kızı Gökçen’de eşlik ediyor. Seçim çalışmalarına başladığı günden bu yana Fatih Çetinkaya'yı yalnız bırakmayan Sultan Çetinkaya, ziyaretlerde özellikle bayanlardan gelen sıkıntı ve talepleri not ederek eşi Fatih Çetinkaya'ya iletiyor. Eşinin yanında olmasının kendisine güç verdiğini dile getiren Fatih Çetinkaya bu desteğin her zaman kendisine moral olduğunu söyledi.

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Bahçeli mola verdi
Bahçeli mola verdi
Hak ettiğimiz yere geleceğiz
Hak ettiğimiz yere geleceğiz