Advert
Advert

Atatürk’ün resimleri duvarlardan iniyor

İYİ Parti İl Başkanı Mehmet İnkaya düzenlediği basın toplantısında resmi kurumlarda Atatürk resimlerinin kaldırıldığı belirterek, “Bunu yapan yöneticiler ayıp ediyorlar. Atatürk Türkiye Cumhuriyetinin kurucu lideridir” dedi.

Atatürk’ün resimleri duvarlardan iniyor
Atatürk’ün resimleri duvarlardan iniyor Admin
Bu içerik 711 kez okundu.

Hükümetin açıklamış olduğu asgari ücreti değerlendiren İnkaya, “ Hükümet İyi Parti Genel Başkanımız Meral Akşenerin haftalar önce söylediği oranda artışa gitmiştir.  İyi Partinin, asgari ücret konusunda da ne kadar haklı olduğu ortaya çıkmıştır. Son aylarda hükümet, vatandaşına karşı ekonomide çok büyük bir kandırmacaya girmiştir. Bazı ürünlere  %45,%60 oranında zam yapıp, belli bir zaman sonra basın yayın aracılığıyla şu ürünlerde %5,%10 indirim yaptık diye; müjdeymiş gibi duyurmaktadır. Bu seçmenini de,halkını da  kandırmadır. Buna ayıp derler”

  Ayıptır ayıp!

Başkan İnkaya son günlerde gittiği bazı resmi dairelerde daha önceden asılı olan ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün fotoğraflarının indirildiği görmek beni fazlası ile üzmüştür. Atatürk resimlerini kaldıranları kınıyorum. Seçimden önce iktidarda  Cumhuriyetçi seçmene yüzlü görünmek için Bir Atatürk sevgisi başlar, zannedersiniz oysa resmi dairelerde, kamu kurumlarında, vakıf, dernek, Odalarda ,yönetici ve çalışan odalarından Atatürk resimlerinin kaldırıldığına şahit oldum. Ayıp ediyorsunuz ayıp. Atatürk Türkiye Cumhuriyetinin kurucu lideridir” dedi.

ODAK HABER/AHMET SARLIK

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Posterler kaldırılacak
Posterler kaldırılacak
Acar’a yoğun ilgi
Acar’a yoğun ilgi