Advert
Advert

2’inci Amatörde son başvuru tarihi 14 Ocak

Afyonkarahisar’da 2. Amatör Küme'de son başvuru tarihi14 Ocak 2019 olarak belirlendi.

2’inci Amatörde son başvuru tarihi 14 Ocak
2’inci Amatörde son başvuru tarihi 14 Ocak Admin
Bu içerik 748 kez okundu.

Geçtiğimiz sezonda da bu ligde yer alan, 1’nci Amatör Küme’den düşen takımların ve yeni olarak kurulacak takımların katılımlarının gerçekleşmesinin beklendiği 2. Amatör Küme 2018-2019 futbol sezonunun ortasında başlayacak. Afyonkarahisar Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu tarafından belirlenen tarih ve saatte Afyon Lisesi arkasında yer alan Federasyon binasında gerçekleştirilecek olan istişare toplantısında takım sayısına göre gruplar belirlenecek ve aynı zamanda fikstür çekimi de gerçekleştirilecek.

FİKSTÜR 15 OCAK’TA ÇEKİLECEK

Afyonkarahisar Amatör Spor Kulüpleri kurulu tarafından gerçekleştirilen toplantıda şu ifadelere yer verildi; “2’nci Amatör lige katılacak kulüplerimizle 25 .12.2018 tarihinde  yapılan istişare ve bilgilendirme toplantısında 2’nci Amatör lige katılım başvuru tarihi 14 Ocak 2019 , fikstür çekimi tarihi 15 Ocak 2019 olarak belirlenmiştir. Buna göre 15 Ocak 2019  Salı günü saat 14:00’de ASKF Toplantı Salonunda yapılacak olan fikstür çekimi toplantısına, sezon için referans bedelini yatıran kulüpler  dahil edilecektir. Kulüplerimizin 03 Ocak-15 Şubat 2019 tarihlerinin 2. Transfer dönemi olduğunu da göz önüne alarak, lig için gerekli hazırlıkları bu tarihe göre yapmaları önemle duyurulur.”

“ŞİMDİDEN TÜM TAKIMLARIMIZA BAŞARILAR”

Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu binasında yapılacak olan fikstür çekimi öncesi yetkililer,, 2. Amatör kümede mücadele edecek olan takımlara şimdiden başarılar dilediler. Afyonkarahisar Amatör Spor Kulüpleri Yetkilileri, “Bize üye olan ve olmayan bütün kulüplerimiz rahat bir ortamda mücadele etmeleri için yönetimimle birlikte çalışmalarımız devam ediyor. Gerek saha konusu olsun, gerek maddi ve malzeme konusu olsun biz gereken yerlerle istibatta geçerek en kısa süre içinde kulüplere maddi destek vereceğiz. 26-27 Ocak 2019 tarihinde başlayacak olan lig öncesi şimdiden kazasız belasın bir lig geçmesi dileğiyle bütün takımlara başarılar dileriz” ifadelerine yer verdiler.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Şehit abisini anlattı
Şehit abisini anlattı
Eğitimden geçtiler
Eğitimden geçtiler