Advert
Advert

BAL Liginde gol krallığı ve altın 11 belli oldu

Temsilcimiz Sandıklıspor’un da mücadele ettiği Spor Toto Bölgesel Amatör Lig 6.Grup’ta ilk yarıda en çok gol atanlar ve dikkatleri performansları ile üzerlerine çeken altın ilk 11’i belli oldu.

BAL Liginde gol krallığı ve altın 11 belli oldu
BAL Liginde gol krallığı ve altın 11 belli oldu Admin
Bu içerik 537 kez okundu.

İç Anadolu ekiplerinin ağırlıklı olduğu grupta ilk devre müsabakaları tamamlandı. İlk devreyi Kırıkkale Büyük Anadoluspor 30 puan ile lider tamamlarken, Akşehirspor 28 puan ile ikinci, Keçiören Belediyesi Bağlumspor 26 puan ile üçüncü, Çubukspor 25 puan ile dördüncü ve temsilcimiz Sandıklıspor 21 puan ile beşinci sırada tamamladılar.

6. GRUP’TA GOL KRALLIĞI

Spor Toto BAL Ligi 6’ncı grupta gol krallığı şu şekilde oluştu; Ali Tayfun Akbey 10 gol(Akşehirspor), Alper Aydın 7 gol (Çubukspor), Fatih Özaydın(1926 Polatlı Belediyespor), Lungelo Mtshali 6 gol (Kırıkkale Büyük Anadoluspor), Orçun Selduman 6 gol (Sarayönü Belediyespor), Umut Akpınar 6 gol (Çubukspor), Emre Çağlar 5 gol(Çubukspor), Murat Almış 5 gol(Keçiören Belediyesi Bağlumspor), Ali Kireş 4 gol(Akşehirspor), Aminu Muhammed 4 gol (Polatlı Belediyespor).

İLK YARININ ALTIN 11’İ

Bu zorlu grubu yakında tanıyan Teknik Direktörlerden Evren Şenel, ilk yarının altın 11’ini belirledi. Buna göre bu ilk 11 içerisinde kaleci Akşehirspor’dan Sofu Baykal, Sağ Bek Bağlumspor’dan Mustafa Kaynak, stoperler Kırıkkalespor’dan Hurşit Velioğlu, Polatlı Belediye’den Sait Ulucan, sol bek Sandıklıspor’dan Şervan Örenç, orta sahalar Çubukspır’dan Recep Doğan, Kırıkkalespor’dan Mustafa Özkaya, Akşehirspor’dan Oğuzhan Genç, sağ kanat Çubukspor’dan Nurettin Çakır, sol kanat Bağlum’dan Murat Almış ve forvet Akşehirspor’dan Tayfun Akbey.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Şehit abisini anlattı
Şehit abisini anlattı
Eğitimden geçtiler
Eğitimden geçtiler