Advert
Advert

Arslan hızlı başladı

Eğitim Bir-Sen Afyonkarahisar 1 Şube Başkanı Mustafa Arslan, “25 Kasım’da yapılan kongremizin akabinde çalışmalarımıza da başladık. Gelenekselleşen ara tatil umre organizasyonumuzla ilgili ön çalışmalarımızı tamamlayıp üyelerimize duyurusunu yaptık”

Arslan hızlı başladı
Arslan hızlı başladı Admin
Bu içerik 1205 kez okundu.

Memur-Sen ve Eğitim Bir-Sen Genel Başkanı Ali Yalçın’ın Afyonkarahisar’daki bir dizi programını değerlendiren Eğitim Bir-Sen Afyonkarahisar 1 Şube Başkanı Mustafa Arslan, “Genel Başkanımız Sayın Ali Yalçın’ı şehrimizde şubemizde ağırlamaktan onur duyduk. Memur-Sen’e bağlı sendikalarımızın değerli başkanlarının ve Genel Başkanımızın katılımıyla bir toplantı gerçekleştirdik. Akabinde Eğitim Bir-Sen şubeler olarak organize ettiğimiz üyelerimizle Genel Başkanımızın buluşma imkanı bulduğu “Birlik, Beraberlik ve Kardeşlik “ programımızı icra ettik. Bizim sendikal anlayışımızda ve mücadele geleneğimizde var olan hassasiyetlerimizi göz önünde bulundurarak hareket etmek gibi bir sorumluluğumuz var”

Teşekkür etti

Arslan, “25 Kasım’da yapılan kongremizin akabinde çalışmalarımıza da başladık. Gelenekselleşen ara tatil umre organizasyonumuzla ilgili ön çalışmalarımızı tamamlayıp üyelerimize duyurusunu yaptık. Geçtiğimiz hafta, bu yıl üçüncüsünü düzenleyeceğimiz “Kitap Okuma Yarışması”nın protokolünü, Afyonkarahisar Belediyemiz ve İl Milli Eğitim Müdürlüğümüzle birlikte imzaladık. Binlerce kitabın binlerce evladımızla buluşturulacağı projemizde çalışmalarımız devam ediyor. Ocak ayı içerisinde kitapların okullarımıza dağıtımının yapılmasını planlıyoruz. Bu vesile ile kıymetli katkılarından dolayı Belediye Başkanımız Sayın Burhanettin Çoban ve İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Metin Yalçın beyfendilere bir kez daha teşekkür ediyorum” dedi.

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Özdilek gönül alıyor
Özdilek gönül alıyor
Nevruz Bayramını kutladılar
Nevruz Bayramını kutladılar