Advert
Advert

Kamp liderliği başvuruları başladı

Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından düzenlenen gençlik kamplarında görev alacak gönüllü kamp liderlerine yönelik eğitim başvuruları başladı. Gençlik kamplarında gönüllü olarak görevlendirilmek üzere 400’ü erkek, 400’ü kız olmak üzere 800 gence Antalya’da ‘Kamp Liderliği Eğitimi verilecek.

Kamp liderliği başvuruları başladı
Kamp liderliği başvuruları başladı Admin
Bu içerik 569 kez okundu.

Eğitim, 12 Ocak – 04 Şubat 2019 tarihleri arasında Antalya Alaaddin Keykubat Gençlik Kampında gerçekleştirilecek. “Kamp Liderliği Eğitimi” alan adaylar, gençlik kamplarında gençlere rol model olacak, aktiviteler yaptırıp bilgi ve becerilerini paylaşacaklar.

BELGESİ OLANLARA ÖNCELİK

Grup lideri ya da aktivite lideri olarak yapılabilecek olan Kamp Liderliği Eğitimi başvuruları, 31.12.2018 tarihinde saat 18:00’da sona erecek. Başvurular neticesinde yapılacak olan değerlendirmede; spor, müzik, el sanatları, tiyatro, drama, halkoyunları, cankurtaranlık, rehberlik ve rekreasyon gibi alanlarda belgesi olanlara, gençlik merkezi üyesi olanlara, gönüllülük kapsamında düzenlenen faaliyetlere katılanlara ve daha önce gençlik kamplarında bulunanlara öncelik tanınacak.

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Bahçeli mola verdi
Bahçeli mola verdi
Hak ettiğimiz yere geleceğiz
Hak ettiğimiz yere geleceğiz