Advert
Advert

Dostluk kazandı

İTO Futbol Takımı ile ATSO Futbol Takımı arasında İstanbul 15 Temmuz Şehitler Stadı’nda oynanan maçta toplam 10 gol atıldı. Maç sonunda her iki takıma da kupa verildi.

Dostluk kazandı
Dostluk kazandı Admin
Bu içerik 693 kez okundu.

ATSO Spor Oyunları’nı 13 yıldır düzenleyerek geleneksel hâli getiren Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) Afyon’un spor ile tanıtımı için atağa geçti. İstanbul Ticaret Odası’nın 5 Ekim 2018 tarihindeki ATSO ziyaretinde gündeme gelen “İTO ve ATSO Futbol Takımları maç yapsın” fikri, uygulamaya geçti. İTO Futbol Takımı ile ATSO Futbol Takımı, Güngören 15 Temmuz Şehitleri Stadı'nda karşı karşıya geldi. İTO Futbol Takımı Murat Taş, Ersin Çetin, M.Gürbüz Aksu, Selahattin Güven, Hasan Fehmi Usta, Ertuğrul Yılmaz, Turgut Al, Baki Durak, Çetin Otçeken, Erdoğan Yılmaz, Murat Gün ile sahaya çıkarken ATSO’nun ilk 11’inde şu isimler yer aldı: Fatih Şapcı, Ahmet Anlıak, Fatih Mühsürler, Ali Günçar, Nadir Güzbey (Kaptan), Osman Erdem, Ali Şenol, İsmail Aladaş, Mustafa Oğuz, Gürani Güzbey, Nihat Baştürk.

YÖNETİCİLER, MAÇI BİRLİKTE İZLEDİ

35’er dakikalık iki devre üzerinden oynanan maçı Şeref Tribünü’nde ATSO Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Serteser, İTO Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Dursun Topçu, ATSO Yönetim Kurulu Sayman Üyesi Muammer Türker, İTO Yönetim Kurulu Üyeleri Bahadır Yaşık ve Levent Taş, ATSO Yönetim Kurulu Üyeleri Hacı Sait Evrenkaya ve Akif İşbilir, ATSO Meclis Üyesi ve TOBB Delegesi Adnan Demirel birlikte izledi. ATSO Yönetim Kurulu Başkan Yardımcıları Mustafa Gül ve Ahmet Şükrü Köse ile ATSO Yönetim Kurulu Üyesi Hayrettin Güzbey ise teknik heyete ayrılan kısımdan ATSO Futbol Takımı’na destek verdi. Maçın bitimine az bir süre kala ATSO Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Mustafa Gül, oyuna girerek güzel bir performans sergiledi.

HER İKİ TAKIMA DA KUPA

Çekişmeli geçen maçta 5-5'lik skorla dostluk kazandı. ATSO Futbol Takımı'ndan Mustafa Oğuz, 1'i penaltıdan 3 gol atarak maçın yıldızı olurken, ATSO Futbol Takımı'nın diğer golleri Ahmet Anlıak ile GüraniGüzbey'den geldi. Takımlar, maç sonrasında kupalarını ATSO Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Serteser ve İTO Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Dursun Topçu'nun elinden aldı. Serteser ile Topçu, her iki takımı da tebrik etti.

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Bahçeli mola verdi
Bahçeli mola verdi
Hak ettiğimiz yere geleceğiz
Hak ettiğimiz yere geleceğiz