Advert
Advert

“TV Sahibi ya da büyük kulüpleri kollamayın”

Afyon Belediye Genel Menajeri Cömert Küce, Türk Telekom'a kaybettikleri maçın ardından sosyal hesabından paylaşım yaparak hakem yönetimini eleştirdi.

“TV Sahibi ya da büyük kulüpleri kollamayın”
“TV Sahibi ya da büyük kulüpleri kollamayın” Admin
Bu içerik 292 kez okundu.

Son olarak evinde zorladığı Türk Telekom’a iyi oynamasına karşın şanssız bir mağlubiyet alan temsilcimiz Afyon Belediyespor’da Genel Menajerlik görevini yürüten Cömert Küce, kişisel sosyal medya hesabından müsabakanın hakemlerine yüklendi.

“ADALET HEPİMİZE LAZIM”

Cömert Küce hesabında şu ifadelere yer verdi, "Adalet hepimize lazım. TV sahibi ya da büyük kulüp kollamayalım. Basketbolu tüm ülkeye sevdirmekse amaç, özellikle Anadolu'ya, bırakın mücadelemizi eşit şartlarda yapalım." Küce konuyla ilgili sorular üzerine de şöyle konuştu, "Sadece bu maç için değil, bütün maçlarda dayak yiyoruz ama fauller bizim aleyhimize çalınıyor. Şikayet ettiğimizde de 'Afyon düşmez' diyorlar. Belki play-off oynamak istiyoruz. Türk Telekom maçında 6 serbest atış kullandık, gerçekte ise 2. Dört serbest atış çeşitli periyodlarda taktik faul sırasında geldi. Rakibimiz ise 18 serbest atış kullanmış. Çalınan faullere bakarsanız biz kural dışı sertlik yapmışız. Maçı yeniden izleme olanağı olanlar lütfen elini vicdanına koyup gerçeğin böyle olup olmadığına karar versin."

 

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Posterler kaldırılacak
Posterler kaldırılacak
Acar’a yoğun ilgi
Acar’a yoğun ilgi