Advert
Advert

AEV’e tam destek

Afyon Eğitim Vakfı Genel Sekreteri Murat Diker, Vakıf’ı din görevlilerine tanıttı. Din görevlileri, Afyon Eğitim Vakfı’na tam destek verdi.

AEV’e tam destek
AEV’e tam destek Admin
Bu içerik 1475 kez okundu.

Afyon Eğitim Vakfı Genel Sekreteri Murat Diker, Vakıf’ı kurum ve kuruluşlara tanıtma çalışmaları çerçevesinde İl Müftülüğü Konferans Salonu’nda din görevlilerine sunum yaptı. Salonu dolduran din görevlilerine Vakıf hakkında bilgi veren Diker, “Vakfımız, Bakanlar Kurulu kararı ile vergiden muaf tutulmaktadır. Gençlerimizin daha iyi şartlarda eğitim görmesi için gayret gösteriyoruz. Bursiyerlerimizi tamamen objektif kriterlerle bilgisayar programı ile seçiyoruz. Çalışmalarımızın tabana yayılması ve bağışçılarımızı artırmamız gerekiyor. Bu nedenle SMS ile bağış kmapanyası başlattık. Bu konuda da toplumun her kesimine ulaşan din görevlilerimizin desteği bizim için çok önemlidir. Bizim sizinle buluşmamızı sağlayan İl Müftümüz Sayın Şükrü Kabukçu’ya teşekkür ediyoruz” dedi.

Bağışta bulundular

Diker’in ardından Vakıf’ın doğal üyesi olan İl Müftüsü Şükrü Kabukçu kürsüye gelerek Afyon Eğitim Vakfı’na cep telefonlarının kısa mesaj bölümünden 6703’e “Bağış” yazılarak destek olunabileceğini belirtti. Kabukçu’nun konuşmasının ardından din görevlileri, hep birlikte Afyon Eğitim Vakfı’na cep telefonlarından mesaj yollayarak bağışta bulundular.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Posterler kaldırılacak
Posterler kaldırılacak
Acar’a yoğun ilgi
Acar’a yoğun ilgi