Advert
Advert

Öz çekimli kapanış töreni

İl Milli Eğitim Müdürü Metin Yalçın Okulöncesi Kodlama ve Robotik Eğitmen Eğitimine katılan 20 öğretmen için düzenlenen kapanış törenine katıldı.

Öz çekimli kapanış töreni
Öz çekimli kapanış töreni Admin
Bu içerik 1351 kez okundu.

Kazım Özer İlkokulu’nda Okulöncesi Kodlama ve Robotik Eğitmen Eğitimi kapanış ve sertifika törenine Eğitim Fakültesi Dekan Yardımcısı Dr. Öğr.Üyesi Fatih ÖNdinç, İl Milli Eğitim Müdürü Metin Yalçın, İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Fatih Akçil, Okul müdürü ve proje sorumluları katıldı. 19-20 Aralık tarihlerinde  okulöncesi öğretmenlerimizin eğitimde kodlama ve robotik kullanıma dair farkındalıklarını artırmak, kodlama ve robotik eğitim araçları hakkında bilgi sahibi olmalarını sağlamak amacıyla yoğunlaştırılmış ve uygulamalı olarak 20 öğretmene  eğitim verildi.

SERTİFİKALARI VERİLDİ

İl Milli Eğitim Müdürü  Metin Yalçın; Okulöncesi Kodlama ve Robotik Eğitmen Eğitimiyle kodlama ve robotik eğitimlerinin ilimizde yaygınlaşacağını, gelişen teknolojiye genç beyinlerimizin de katkılar sunacağını ifade etti. Dünyadaki ilerlemelerin il müdürlüğümüzce yakından takip edilerek yeni yorumlamalarla gelişmiş projeler ortaya çıkarmayı hedefliyoruz” dedi. Okulöncesi Kodlama ve Robotik Eğitmen Eğitimi katılımcısı 20 öğretmenimiz katılım belgelerini İl Milli Eğitim Müdürü  Metin Yalçın ve diğer yöneticilerimizin elinden aldı. Program hatıra fotoğrafı çektirilmesiyle son buldu.

ODAKHABER/AHMET SARLIK

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Bahçeli mola verdi
Bahçeli mola verdi
Hak ettiğimiz yere geleceğiz
Hak ettiğimiz yere geleceğiz