Advert
Advert

2. Ara Seminer Bursa'da gerçekleştirildi

Türkiye voleybol Federasyonu Merkez Hakem ve Gözlemciler Kurulunun düzenlemiş olduğu ara seminerlerin 2.si Bursa’ da yapıldı.

2. Ara Seminer Bursa'da gerçekleştirildi
2. Ara Seminer Bursa'da gerçekleştirildi Admin
Bu içerik 403 kez okundu.

Seminerde Türkiye Voleybol Federasyonu Yönetim Kurulu Üyesi Ersin Yılmaz, MHGK Başkanı Aziz Yener, MHGK Üyesi Sevda Güler, Bursa Voleybol İl Temsilcisi Menderes Batmaz, Bursa, Çanakkale, Eskişehir ve Kütahya İli A ve AB klasman hakemleri, Bursa İli Ulusal Hakemleri, İl ve aday hakemler ile gözlemciler katıldılar.

“BİZ HEPİMİZ AYNI TAKIMDAYIZ”

Seminer Bursa İl temsilcisi Menderes Batmaz’ın açılış konuşması ile başladı. Ardından Türkiye Voleybol Federasyonu Yönetim Kurulu Üyesi Ersin Yılmaz’ın “Biz hepimiz aynı takımdayız” sloganı ile başlayan konuşmasında tüm hakem ve gözlemcilere faydalı bir seminer olmasını temennisiyle başarılar diledi. Seminerin sunumunu MHGK Başkanı Aziz Yener tarafından yapıldı. Bursa’da uzun yıllar il temsilciliği, Merkez Hakem Kurulu üyeliği ve gözlemcilik yaparak yıllarca voleybola hizmet etmiş olan Şevket Günay’ a Türkiye Voleybol Federasyonu ve Voleybol Hakemler ve Gözlemciler Federasyonu tarafından plâket ile onurlandırıldı. Türkiye Voleybol Federasyonunun plaketini MHMK Başkanı Aziz Yener, Bursa Voleybol Hakem ve Gözlemciler Federasyonunun plaketini de Bursa Voleybol Hakem ve Gözlemciler derneği başkanı Yunus Aydın taktim etti.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Vatandaşın yanında olacağım
Vatandaşın yanında olacağım
Sağlıklı yaşam için yürüdüler
Sağlıklı yaşam için yürüdüler