Advert
Advert

Yeşilay’a tebrik ziyareti

Afyonkarahisar Basın Yayın Dernek Başkanı Sezer Küçükkurt ve yönetim kurulu üyeleri Karahisar Medya Yönetim Kurulu Başkanı Bekir Yeşilay’ı ziyaret ederek, Anahaber Gazetesi’nin kuruluşunun 13’üncü yılı dolayısıyla tebrik ettiler.

Yeşilay’a tebrik ziyareti
Yeşilay’a tebrik ziyareti Admin
Bu içerik 434 kez okundu.

Gazetemiz Anahaber’e 13’üncü kuruluş yıl dönümü dolayısıyla Afyon Basın Yayın Dernek Başkanı Sezer Küçükkurt ve yönetim kurulu üyeleri ziyaret etti. Karahisar Medya Yönetim Kurulu Başkanı Bekir Yeşilay tarafından karşılanan Başkan Küçükkurt ve yönetim kurulu üyeleri Anahaber Gazetesi’nin kuruluşunun 13’üncü yılı dolayısıyla tebriklerini dile getirdiler. Ziyarette konuşan Dernek Başkanı Küçükkurt, Bekir Yeşilay’ın da derneğin kurucuları arasında yer aldığını vurguladı. Küçükkurt, “Afyonkarahisar’ın önde gelen kuruluşlarından Anahaber Gazetesi’nin kuruluş yıl dönümü nedeni ile Karahisar TV ve Anahaber gazetesini ziyaret ettik. Afyon Basın Yayın Derneğinin kuruluşundan itibaren en büyük destekçilerinden olan kurucu heyette yer alan Sayın Bekir Yeşilay’a gazetelerinin kuruluş yıl dönümünün hayırlı olmasını diliyoruz” diye konuştu.

13 yıllık gazete

Afyon Basın Yayın Derneğinin ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getiren Yeşilay, Anahaber Gazetesi’nin 6 yıl önce Karahisar Medya Grubu içerisine dahil olduğunu söyledi. Yeşilay şöyle konuştu; “Biz Karahisar TV’den sonra şuan ki dernek başkanımız Sezer beyin vesilesi ile Anahaber Gazetesi’ni kendilerinden 6 yıl önce devraldık. Gazetemizin kuruluşundan bugüne kadar 13 yıl geçti. Bu şekli ile daha öncesi yayın hayatı ile şimdi de aynı perspektifte devam ediyor. Biz gazeteyi devraldığımızda 23 tane gazetemiz vardı. İnşallah şuan 7 tane gazete olarak Afyon basınında devam etmekteyiz. 23 gazete havuz oluşturarak 7 gazeteye indirdik. Başkanımızın da ifade ettiği gibi dürüst ve objektif bir şekilde Afyon’umuzu ve ülkemizi bilgilendirmeye devam ediyoruz. Ziyaretlerinden dolayı da teşekkür ediyorum.”

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Şehit abisini anlattı
Şehit abisini anlattı
Eğitimden geçtiler
Eğitimden geçtiler