Advert
Advert

İş sahası gittikçe genişliyor

Afyon Kocatepe Üniversitesi Moleküler Biyoloji ve Genetik Bölümü tarafından düzenlenen programda Yıldız Teknik Üniversitesi Moleküler Biyoloji ve Genetik Anabilim Dalı Öğretim Üyesi Prof. Dr. Sezgin Çelik konuk edildi.

İş sahası gittikçe genişliyor
İş sahası gittikçe genişliyor Admin
Bu içerik 492 kez okundu.

Erdal Akar konferans salonunda gerçekleştirilen konferansa Fen Edebiyat Fakültesi Öğretim Üyeleri Prof. Dr. İbrahim Erol, Prof. Dr. İbrahim Hakkı Ciğerci ve Doğa Koruma Biyoizlem Uygulama ve Araştırma Merkezi Müdürü Doç. Dr. Uğur Cengiz Erişmiş katıldı.

Yardım isteyen olmadı

Konferansta AKÜ öğrencilerin imkânlarının geniş olduğunu dile getiren YTÜ Moleküler Biyoloji ve Genetik Anabilim Dalı Öğretim Üyesi Prof. Dr. Sezgin Çelik, “Anadolu’da yer alıp da moleküler biyoloji alanında bu kadar yetişmiş hocanın olduğu nadir üniversitelerden birisi burası. Bu anlamda gerçekten çok şanslısınız. Bölüm itibariyle de iş bulma konusunda iş sahanız devamlı artıyor. Bizim şu ana kadar kendi öğrencilerim arasında iş bulamadığını söyleyen ve benden yardım isteyen öğrencim olmadı. Bu kadar iş olanağının geniş olması insanlara ütopik geliyor ama gerçekten iş sahası çok geniş bir bölüm” diye konuştu. Konferans öğrencilerin sorularının cevaplanmasının ardından sona erdi.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Posterler kaldırılacak
Posterler kaldırılacak
Acar’a yoğun ilgi
Acar’a yoğun ilgi