Advert
Advert

Her zaman yanınızdayız

Dinar İYİ Parti İlçe Başkanı Raif Öztürk ve yönetim kurulu üyeleri Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Dinar Temsilcisi Hasan Ceylan ve Türkiye Muharip Gaziler Derneği Dinar Temsilcisi Cengiz Kartal’ı ziyaret ederek, Başsağlığı dilediler.

Her zaman yanınızdayız
Her zaman yanınızdayız Admin
Bu içerik 671 kez okundu.

İYİ Parti ilçe başkanı ve yönetim kurulu üyeleri Dernek Başkanı Hasan Ceylan’a, yeni vefat eden babası için tekrar baş sağlığı diledi. Başkan Raif Öztürk, Memleketimizin kutsal toprakları için gözlerini kırpmadan Şehit olan kardeşlerimizin ailelerinin, gazilerimizin ve ailelerinin haklarını ödeyemeyiz, ne yapılsa az olduğunu belertti. Ziyarette konuşan İYİ Parti Dinar ilçe Başkanı Raif Öztürk, Her zaman Şehit ailelerimizin ve gazilerimizin emrindeyiz.  Bizlere düşen hangi görev olursa yapmaya hazırız. Yüce şehitlerimizi rahmetle, şükranla anıyor, gazilerimize acil şifalar diliyoruz.” Dedi

TEŞEKKÜR ETTİ

Dernek Başkanı Hasan Ceylan, taziye ziyaretinden duyduğu memnuniyetini dile getirerek , “Dinar’da Şehit aileleri ve Gazilerin bütün sorunlarıyla ilgileniyoruz. Takip ediyoruz an ve an haber almaya çalışıyoruz. Tüm Devlet kurumlarındaki işlerinin ivedilikle halledilmesine yardımcı olmaya ve daha iyi bir yaşam ortamı sağlamaya gece gündüz uğraşıyoruz. Bir nebzede olsa acılarına ortak oluyoruz. Bizlere destek için buradasınız, ziyaretiniz için çok teşekkür ederim.” dedi.

ODAK HABER/AHMET SARLIK

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Bahçeli mola verdi
Bahçeli mola verdi
Hak ettiğimiz yere geleceğiz
Hak ettiğimiz yere geleceğiz