Advert
Advert

All-Star 2019’da oylama süreci başladı

Tahincioğlu All-Star 2019 organizasyonunda yer alacak Asya ve Avrupa karmalarının oylama süreci başladı.

All-Star 2019’da oylama süreci başladı
All-Star 2019’da oylama süreci başladı Admin
Bu içerik 446 kez okundu.

Tahincioğlu Basketbol Süper Ligi’nin yerli ve yabancı yıldızlarının sahne alacağı Tahincioğlu All-Star 2019, 20 Ocak Pazar günü saat 14:00’te Sinan Erdem Spor Salonu’nda düzenlenecek.

BİRÇOK ETKİNLİK DÜZENLENECEK

Etkinlikte daha önceki yıllarda olduğu gibi ligin yıldızları Asya ve Avrupa karmaları olmak üzere iki takıma ayrılacak. Taraftarlar https://www.redbull.com/tr-tr/projects/bsl-all-star adresinde yer alan oylama formu üzerinden bu karmalarda görmek istedikleri oyuncular için oy verebilecek. Karmaların ilk beşleri taraftar oylarıyla, geriye kalan kadro ise koçlar tarafından belirlenecek. Etkinlikte All-Star maçı öncesi Edis konserinin yanında klasikleşen yetenek yarışması, üç sayı yarışması ve smaç yarışması etkinlikleri de yine yer alacak.

AFYON’DAN OYUNCU SEÇİLECEK Mİ?

Bu sezon ligde mücadele etmeye başlayan temsilcimiz Afyon Belediyespor kadrosunda yer alan oyunculardan All-Star 2019 kadrosunda yer alıp almayacakları da merak konusu. Bilindiği üzere ekibimizde Tyrus Mcgee, Jamelle Haggins, Marco Knıght, Earl Calloway, Edgaras Zellionis gibi etkili isimler yer alıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Sözlerim çarpıtıldı
Sözlerim çarpıtıldı
Özel misafirler
Özel misafirler