Advert
Advert

Yeni okula ilk hediye

Belediye Başkanı Burhanettin Çoban'ın talimatıyla 'eğitime destek' amacıyla başlatılan “Her Okula, Bir Bilgisayar, Bir Televizyon” kampanyası çerçevesinde, eğitim öğretime bu yıl başlayan Mehmet Akif Ersoy Ortaokulu'na bilgisayar ve yine televizyonu teslim edildi.

Yeni okula ilk hediye
Yeni okula ilk hediye Admin
Bu içerik 1384 kez okundu.

Belediye Başkanı Burhanettin Çoban ile birlikte sosyal belediyecilik alanında adeta çığır açan Afyonkarahisar Belediyesi, geleceğimizin teminatı öğrencilerimize, tarihinin en önemli eğitim desteğini vermeye devam ediyor. "Her Okula, Bir Bilgisayar, Bir Televizyon” kampanyası kapsamında geçen yıl 2017-2018 eğitim öğretim yılının ikinci döneminde, Başkan Çoban tarafından toplam 119 ilk ve ortaöğretim okuluna bilgisayar ve televizyon hediye edilmişti.

Başkan Çoban teslim etti

Başkan Burhanettin Çoban, yine aynı kampanya kapsamında, Taşpınar Mahallesinde eğitim öğretime bu yıl başlayan Mehmet Akif Ersoy Ortaokulu 'nu ziyaret ederek bilgisayar ve televizyonlarını teslim etti. Öğrenciler ve okul idaresi tarafından coşkuyla karşılanan Başkan Burhanettin Çoban Mehmet Akif Ersoy Ortaokulu'nun ilimize ve öğrenim gören öğrencilere hayırlı olmasını diledi.  Okul Müdürü Nihat Selek ise Belediye Başkanı Burhanettin Çoban’a geride kalan 10 yılda gerek eğitim camiasına, gerekse Afyonkarahisarımıza yaptığı hizmetlerden dolayı teşekkür ederek şükranlarını sundu. Ziyarette Başkan Çoban; öğrencilere eğitimleriyle ilgili bazı tavsiyelerde de bulunarak, iyi bir öğrenci olmaları için düzenli ve özenli çalışmaları gerektiğini söyledi. Gamze Koçak

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ev ziyaretleri sürüyor
Ev ziyaretleri sürüyor
Ambulans kaza yaptı
Ambulans kaza yaptı