Advert
Advert

Yaşamlarını kolaylaştırmalıyız

18 Aralık Uluslararası Göçmenler Günü programı kapsamında İl Göç İdaresi Müdürlüğünce yapılan çalışma ve faaliyetler hakkında bilgiler vermek üzere Vali Mustafa Tutulmaz’a bir ziyaret gerçekleştirildi.

Yaşamlarını kolaylaştırmalıyız
Yaşamlarını kolaylaştırmalıyız Admin
Bu içerik 454 kez okundu.

İl Göç İdaresi Müdürü Hakan Ergün, beraberinde yabancı uyruklu misafirlerin hazır bulunduğu ziyaret sırasında İl Göç İdaresi Müdürlüğü çalışmaları ve faaliyetleri ile 18 Aralık Uluslararası Göçmenler Günü hakkında Vali Tutulmaz’a bilgiler verdi.

 İyi ortam sağlamalıyız

Yapılan ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren ve yabancı uyruklu misafirleri makamında ağırlamanın kendisini mutlu ettiğini belirten Vali Tutulmaz; “Afyonkarahisar’da Uluslararası Korumada olan ve göçmen kabul edebileceğimiz misafirlerimizin sorunlarıyla ilgilenmek hepimizin en önemli görevlerimizdendir. Devlet olarak İlimizde yaşamlarını sürdüren yabancı uyruklu kardeşlerimizin eğitimden barınmalarına, sağlıktan diğer sosyal yaşamları ile ilgili hususlarda her zaman yardımcı olmalıyız. Tüm kurumlar bu konudaki görevlerini layıkıyla yerine getirerek,  misafirlerimizin yaşamlarını kolaylaştıracak daha iyi ortamları sağlamalıyız. Göçmenler Günü vesilesiyle yapılan ziyaretleri nedeniyle tüm misafirlerimize teşekkür ediyorum ve 18 Aralık Uluslararası Göçmenler Günü’nü kutluyorum.” dedi. Zehra Çetingül

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Sözlerim çarpıtıldı
Sözlerim çarpıtıldı
Özel misafirler
Özel misafirler