Advert
Advert

Vatandaşa kapı açık

Vatandaş odaklı olarak faaliyetlerini sürdüren ‘Açık Kapı’ birimini ziyaret eden Vali Mustafa Tutulmaz sunulan hizmetleri yerinde inceleyerek yetkililerden çalışmalar hakkında bilgiler aldı.

Vatandaşa kapı açık
Vatandaşa kapı açık Admin
Bu içerik 302 kez okundu.

Vali Mustafa Tutulmaz Devlet ile vatandaşlarımız arasındaki diyalogu en üst seviyeye taşıyabilmek amacıyla Hükümet Konağı Zemin katta oluşturulan ve 23 Mart 2018 tarihinden itibaren hizmet vermeye devam eden  ‘Açık Kapı’ birimini ziyaret etti. Ziyareti sırasında burada bulunan vatandaşların istek ve taleplerini dinleyen Vali Mustafa Tutulmaz, taleplerle ilgili olarak ‘Açık Kapı’ yetkililerine talimat vererek gereğinin yapılmasını ve tüm vatandaşlara yardımcı olunmasını istedi.

 Tüm vatandaşlarımızı bekliyorum

Vali Mustafa Tutulmaz; “Açık Kapı biriminde hedefin vatandaş odaklı bir iletişim ve problemlerinin çözümüne yönelik genel bir sistematik girişle problemlerin analizinin yapılarak bunları daha kalıcı hale getirmek, kamunun hizmetini vatandaşa daha sağlıklı bir şekilde sunulması amaçlanmaktadır. Tüm vatandaşlarımızın Hükümet Konağı Zemin katta hizmet vermeye devam eden ‘Açık Kapı’ biriminden faydalanabilir” dedi.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Posterler kaldırılacak
Posterler kaldırılacak
Acar’a yoğun ilgi
Acar’a yoğun ilgi