Advert
Advert

Eğitim seviyesi yükselecek

Dinar İlçe Milli Eğitim Müdürü Ufuk Taşbaş’ın başkanlık yaptığı toplantıda, taşımalı eğitim ve eğitim öğretim genel iş ve işlemleri ile ilgili genel bilgilendirme toplantısı da gerçekleştirildi.

Eğitim seviyesi yükselecek
Eğitim seviyesi yükselecek Admin
Bu içerik 1129 kez okundu.

Dinar İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından ilçe kaymakamlığı toplantı ve seminer salonunda Milli Eğitim Müdürü Ufuk Taşbaş, Şube Müdürleri Mehmet Ceylan, Arif Coşkun, Ali Güneşdoğar, tüm okul ve kurum müdürlerinin katılımlarıyla değerlendirme toplantısı yapıldı.

GELECEĞİN NESİLLERİ

Toplantıda konuşan Taşbaş,  eğitim öğretim değerlendirme toplantılarının çok önemli olduğunu, milli eğitim camiası olarak çok büyük bir aile olduklarını belirterek şunları söyledi, “Dinar ilçemiz, köyleriyle birlikte çok geniş bir alanda olduğu için milli eğitim olarak büyük bir coğrafyada eğitim ve öğretim hizmetlerimize devam ediyoruz. Bunun için okul müdürlerimiz ile gerekli toplantıları yaparak, yapılması gerekenleri sizlere aktarıyoruz. Buradaki herkesin asli görevi eğitim ve öğretimdir. Dolayısıyla çocuklarımızın eğitim, öğretim ve başarı seviyelerinin yükselmesi için üzerimize düşen görevleri yerine getirmeliyiz. Birlik ve beraberlik içerisinde milli eğitim camiası olarak geleceğin nesillerini en iyi şekilde yetiştirmeye devam edeceğiz “dedi.

ODAK HABER/AHMET SARLIK

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Bahçeli mola verdi
Bahçeli mola verdi
Hak ettiğimiz yere geleceğiz
Hak ettiğimiz yere geleceğiz