Advert
Advert

İki liderli aday

Sandıklı’da MHP’den Belediye Başkan Aday adaylığı açıklayan Mehmet Tuğrul’un hem Devlet Bahçeli ile hem de İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener ile birlikte yan yana fotoğraf çektirdiği ortaya çıktı.

İki liderli aday
İki liderli aday Admin
Bu içerik 1925 kez okundu.

MHP Sandıklı eski ilçe Başkanı Mehmet Tuğrul 24 Haziran 2018 tarihinde yapılan milletvekili seçiminde MHP’den milletvekili aday adayı olmuştu. Tuğrul geçtiğimiz günlerde kendine ait sosyal medya hesabından , “Rızayı ilahi için, Sandıklı Belediye Başkanlığına Aday Adayı oldum. Sefer bizden, zafer Allah’tan ” açıklaması yaparak 31 Mart 2019 tarihinde yapılacak olan Belediye Başkanlığı seçimi öncesinde aday adaylığını duyurdu.

İKİ GENEL BAŞKAN

Sandıklı ilçesinin siyasetini yakından takip eden vatandaşlar MHP’den Belediye Başkanlığı için aday adaylığını açıklayan eski ilçe Başkanı Mehmet Tuğrul’un MHP’den ayrılarak İYİ Partiyi kuran Meral Akşener ile birlikte çekinmiş olan fotoğrafına atıkta bulunarak,”MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli ile hem de İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener ile birlikte fotoğraf çekinmek her adaya nasip olmaz. İki liderli aday adayına başarılar diliyoruz” yorumunda bulundular.

ODAK ÖZEL HABER/AHMET SARLIK

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Sözlerim çarpıtıldı
Sözlerim çarpıtıldı
Özel misafirler
Özel misafirler