Advert
Advert

Kızılören üretecek

MHP Kızılören İlçe eski Başkanı Ali Kocapınar İYİ Parti'den Kızılören İlçe Belediye Başkan Adayı oldu. İYİ Parti Kızılören İlçe Belediye Başkan Adayı Ali Kocapınar, "Kızılören üreten bir ilçe olması için çalışacağım" dedi.

Kızılören üretecek
Kızılören üretecek Admin
Bu içerik 883 kez okundu.

İYİ Parti Afyonkarahisar İl Başkanı Mehmet İnkaya'ya adaylık için başvuru evraklarını teslim eden Kocapınar, Kızılören ilçesinin yıllardır ilgisizlikten dolayı göç verdiğini belirterek, Belediye Başkanlığını kazanması halinde hazırladığı projeler ile Kızılören'in üreten ve ilgi odağı olan bir ilçe konumuna sokacaklarını ifade etti.

ÜRETEN İLÇE OLACAĞIZ

Kızılören ilçe halkının üretime kazandırılması için son bir yıldır sürekli proje araştırdığını ve bu projeleri geliştirdiğini belirten İYİ Parti Kızılören İlçe Belediye Başkan Adayı Ali Kocapınar, "Kızılören'in iklim ve toprak araştırmalarını toparladım. İlçede yapılabilecek tarım ürünlerini halkımızla ortak yapacağız. Hayvancılık ve diğer konularda da yapılabilecek bir çok projemiz var. Bu projelerimizi günün şartlarına göre ortaya koyup, ilçeyi üreten bir ilçe konumuna sokmaya çalışacağım. Bugüne kadar göç veren bir ilçe olan Kızılören cazibe merkezi bir hale gelecektir. Bu projelere Kızılören halkının  da bu konuda bana destek vereceğinden eminim" diye konuştu.

"YİĞİT ADAM"

İYİ Parti Afyonkarahisar İl Başkanı ehmet İnkaya ise Kocapınar için 'Yiğit Adam' ifadesini kullandı.İnkaya, "Partimize destek verip başıma bir işgelir diye partimize gelmeye korkanların olduğu bir dönemde, bu yiğit adam Kızılören ilçemizden Belediye Başkan Adayımız oldu. Kendisine ve ekibine güvenimiz tamdır. Bu iyi insanlar olduğu sürece Kızılören'nin de diğer ilçelerimiz gibi İYİ olacağından eminim" dedi. Parti il binasında bir süre Kızılören Belediye Meclisi adayları  ve İGM  adaylarında da karşılıklı görüş alışverişinde bulunulan toplantı hatıra fotoğrafı çekimiyle son buldu.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Bahçeli mola verdi
Bahçeli mola verdi
Hak ettiğimiz yere geleceğiz
Hak ettiğimiz yere geleceğiz