Advert
Advert

“Böyle bir skor beklemiyorduk”

Tetiş Yapı Elazığspor Teknik Direktörü Orhan Kaynak, maç sonunda açıklamalarda bulunarak, Afjet Afyonspor karşısında 3 puan aldıkları için mutlu olduklarını ancak, böyle bir skor beklemediklerini ifade etti.

“Böyle bir skor beklemiyorduk”
“Böyle bir skor beklemiyorduk” Admin
Bu içerik 481 kez okundu.

Kaynak, sezon başından beri yaşadıkları sıkıntılara rağmen her anlamda futbol oynamaya çalıştıklarını belirterek, "Saha içi işini iyi yapmaya çalışıyoruz. Oyuncularımız da Elazığspor'u yaşatmaya çalışıyorlar. Buradan aldığımız 3 puan çok önemliydi. Her şeye rağmen gösterdikleri mücadeleden dolayı oyuncularımı kutluyorum. Afyonkarahisar da güzel bir futbol şehri. Onlara da bundan sonraki maçlarında başarılar diliyorum." değerlendirmesinde bulundu.

“3 PUAN ALDIĞIMIZ İÇİN MUTLUYUZ”

Maçta istedikleri oyunu oynadıklarını ve iyi pozisyonlara girdiklerini anlatan Kaynak, "Karşılaşmanın sonucu daha da farklı olabilirdi. Bizim için önemli olan 3 puandı. Arkadaşlarımı ve oyuncularımı kutluyorum. Açıkçası bu farklı skoru beklemiyordum. Kontrataklarda etkili olduğumuz maçlar vardı. Birçok maçta da bunları yaşadık ama bugün hepsi gole dönüştü. İlk yarıda da bu skoru bulabilirdik. Bizim için önemli olan lige tutunmaktı. Bunun için de 3 puan almak gerekiyordu. Bunu aldığımız için de mutluyuz." ifadelerini kullandı.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ev ziyaretleri sürüyor
Ev ziyaretleri sürüyor
Ambulans kaza yaptı
Ambulans kaza yaptı