Advert
Advert

Seçimde projeler yarışacak

Afyonkarahisar Basın Yayın Derneği’ni ziyaret eden MHP Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Fatih Çetinkaya, yerel seçim sürecinde güzel bir yarış yaşanacağını ifade ederek, “Bizim kimse ile kavga intikam derdimiz ya da birini alt üst etme derdimiz yok. Projelerin yarışacağı bir seçim olacağını inanıyorum” dedi.

Seçimde projeler yarışacak
Seçimde projeler yarışacak Admin
Bu içerik 1148 kez okundu.

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Fatih Çetinkaya, Afyonkarahisar Basın Yayın Derneği’ni ziyaret etti. Ziyarette Dernek Başkanı Sezer Küçükkurt’un yanı sıra yönetim kurulu üyeleri; Mehmet Emin Güzbey, Canser Kuzu, Mehmet Abdioğulları, Muammer Türker, Galip Leblebicioğlu, Hakan Dilek ile gazeteciler katıldı.  Adaylık sürecinde Çetinkaya’ya başarılar dileyen Dernek Başkanı Sezer Küçükkurt, “Afyonkarahisar basın camiasının buluştuğu, ortak çatısı olan Afyonkarahisar Basın Yayın Derneği’nde sizleri ağırlamaktan mutluluk duyuyoruz. Çıkmış olduğunuz hizmet yarışında birbirinden kıymetli adaylarla yarışacaksınız. Bu yarışta hem sizler için hem de memleketimiz için hayırlı olanı temenni ediyoruz. Bu seçim yarışının kazasız bir şekilde sonuçlanmasını diliyoruz. Sizlere de hizmet yarışında başarılar diliyoruz.” dedi.

Yetki verin hizmet edelim

Daha sonra konuşan Çetinkaya ise, basında birlikteliği sağlayan dernek yönetimini tebrik etti. Şehir hakkında kaygıları olduğunu ve bu kaygıları giderecek projeler oluşturduklarını belirten Çetinkaya şöyle konuştu: “Ben güzel bir yarış olacağını düşünüyorum. Projelerin yarışacağı bir seçim olacağına inanıyorum. Bizim bir kavga, intikam derdimiz yok. Birini alt üst etme derdimiz yok. Kendi adıma konuşuyorum. Benim bir aşkım var. Şehrime olan sevdam var. Bu şehirle ilgili gelecekle ilgili kaygılarım var. Bu kaygılarımı giderecek projelerim ve niyetlerim var. Ülküm ve gayem var. Bu gayelerimizi hayata geçirmek için milletimizden yetki istiyoruz. Bize yetki verin size hizmet edelim.”

Belediyeler Birliğini kuracağız

Afyonkarahisar hakkında çok sayıda projesi olduğunu söyleyen Çetinkaya, “Afyonkarahisar’ı büyük şehir yapacağız” dedi. Çetinkaya, konuşmasını şöyle sürdürdü: “Afyonkarahisar’ı biz büyükşehir yapacağız. Bunu yapabilmek için bir sürü proje var. Örneğin belediyeler birliğini kuracak. Burada herkesi kapsayan bir birliktelikten bahsediyorum. CHP’li, AK Partili, MHP’li belediyelerin buluştuğu Afyon Belediyeler Birliği’nden söz ediyorum. Bu birliği kuracağız. Ticaret ve Sanayi alanında kalkınacak vizyon projelerimiz var. Bunları zaman içerisinde açıklayacağız.”

Kendimi rakip görüyorum

Basın mensuplarının “Kendinize rakip olarak Sayın Mehmet Zeybek’i mi, yoksa sayın Mahmut Koçak’ı mı görüyorsunuz” sorusu üzerine konuşmasını sürdüren Fatih Çetinkaya, “Ben kendime rakip olarak kendimi görüyorum. Geçtiğimiz dönem az bir farkla kaybettiğimiz başkanlık görevini bu kez üstleneceğimize inanıyorum. Geçen seçimden bu zamana geçen süre içerisinde kendimize özeleştiri yapma imkanı bulduk. Sizlerin de açıkça göreceği şekilde geçmişte öyle ya da böyle düştüğümüz hataları, olumsuzlukları bu dönem yaşamamaya çalışacağız. Vatandaşımızla iç içe bir şekilde başarıya ulaşacağımıza inanıyorum” dedi. Ziyaret hatıra fotoğrafı çektirilerek sona erdi. 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Özdilek gönül alıyor
Özdilek gönül alıyor
Nevruz Bayramını kutladılar
Nevruz Bayramını kutladılar