Advert
Advert

Bağımlılıkla mücadeleye devam

Bağımlılık ile mücadelede kararlılığın devam ettirilmesi, mevcut durumun tespit edilmesi, ilave alınacak tedbirler ve sosyal farkındalık projelerinin planlaması amacıyla bakanlık koordinesinde oluşturulan İl Bağımlılık ile Mücadele Kurulu Vali Mustafa Tutulmaz’ın başkanlığında toplandı.

Bağımlılıkla mücadeleye devam
Bağımlılıkla mücadeleye devam Admin
Bu içerik 447 kez okundu.

Valilik Toplantı Salonu’nda gerçekleştirilen toplantıya Vali Mustafa Tutulmaz’ın yanı sıra İkmal ve Garnizon Komutanı Vekili İkm. Alb. Ali İhsan İmre, Belediye Başkan Vekili Sabri Demirkapu, Vali Yardımcısı Ümit Şeref Kayacan ve İl Müdürleri ile komisyonda görevli kurum ve kuruluşların temsilcileri katıldı.

Tecrübeleri aktarıyorlar

2017/23 sayılı Başbakanlık genelgesine istinaden ilimizde oluşturulan İl Bağımlılık ile Mücadele Kurulu toplantısında konuşan Vali Tutulmaz; “Bağımlılıkla mücadelede kamu kurum ve kuruluşları ve sivil toplum kuruluşlarıyla birlikte kararlı bir duruş sergilemekteyiz. Bu duruşumuz sayesinde ilimizde çok önemli başarılar elde etmeye devam ediyoruz. Bu anlamda emeği geçen herkese teşekkür etmek istiyorum. Bu ve bunun gibi toplantılarda beraberce aldığımız kararlara sahip çıkıldığını görüyorum. Afyonkarahisar’da güzel bir sinerji yakaladık. Bu ortamı devam ettirmek adına kurum temsilcilerimiz mutlaka toplantılarda raporlar çıkarsınlar ve elde ettikleri bilgi ve tecrübeleri kurum çalışanlarına aktarsınlar. Böylece halkımıza hizmet etmek adına süreklilik sağlamış oluruz. Toplantımızın hayırlı ve uğurlu olmasını diliyor, bağımlılığın en aza indiği bir çevre temenni ediyorum.” dedi.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Sözlerim çarpıtıldı
Sözlerim çarpıtıldı
Özel misafirler
Özel misafirler