Advert
Advert

Tanıtıma devam ediyoruz

Türkiye’nin en prestijli turizm dergileri arasında yerini alan ve TÜRSAB tarafından hayata geçirilen The Voıce Of Travel özel sayısında Afyon’a geniş yer verildi

Tanıtıma devam ediyoruz
Tanıtıma devam ediyoruz Admin
Bu içerik 469 kez okundu.

Türkiye’nin en prestijli turizm dergileri arasında yerini alan ve TÜRSAB tarafından hayata geçirilen THE VOICE OF TRAVEL özel sayısında Afyonkarahisar Sağlık Turizm Tanıtma ve Geliştirme Derneği Başkanı ve aynı zamanda TÜRSAB disiplin kurulu üyesi Halil Yılmaz ile yapılan özel röportajda Afyonkarahisar’ın termal ve turizm potansiyeli hakkında geniş bir bilgiye yer verildi. Türkiye’nin turizm destinasyonlarının yurtiçi ve özellikle yurtdışında etkin bir şekilde tanıtılmasında fayda sağlayacak olan The Voıce Of Travel özel sayısıyla ile oldukça ses getirdi.

Binlerce kişiye ulaştı

TÜRSAB disiplin kurulu üyesi ve Afyonkarahisar Sağlık Turizm Tanıtma ve Geliştirme Derneği Başkanı Halil Yılmaz, “Termalin başkenti Afyonkarahisar’ı adına yakışır bir şekilde tanıtılması gerekliliğini her zaman ifade etmekteyim. Türkiye’nin en prestijli turizm dergileri arasında yerini alan The Voıce Of Travel özel sayısında yurtiçi ve özellikle yurtdışında yüzbinlerce insana ulaşacak olması nedeniyle Afyonkarahisar’ı tanıtmak için elimizden gelen tüm çabayı sarf ettik. Ve bugüne kadar yapılan tanıtım faaliyetleri içerisinde aynı anda yurtiçi ve özellikle yurtdışında oldukça etkin ve bir o kadarda fazla bir kitleye ulaşmış bir çalışma olduğunu sanmıyorum. Sayın Bakanımız Mehmet Nuri Ersoy’un da ayın konuğu olarak dergimize yaptığı açıklamada da belirttiği gibi tanıtım politikalarımızda köklü değişikliklere gidiyoruz. Çağımıza uygun teknoloji ve yeni trendlerin ön planda olduğu çok yoğun bir tanıtım programı hazırlıyoruz”

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Şehit abisini anlattı
Şehit abisini anlattı
Eğitimden geçtiler
Eğitimden geçtiler