Advert
Advert

Umreye gidecekler

Eğitim Bir-Sen Afyonkarahisar 1 No’lu şubesi, “Umreye gidiyoruz” kampanyasıyla üyelere ve üyelerin birinci derece yakınlarına bir kolaylık daha sağlıyor

Umreye gidecekler
Umreye gidecekler Admin
Bu içerik 870 kez okundu.

Eğitim Bir Sen Afyonkarahisar 1 No’lu Şube ile Şeneller Turizm ve Seyahat Acentası arasında Umre yolculuğu düzenlenmesi konusunda sözleşme imzalandı. Konuyla ilgili açıklama yapan Eğitimciler Birliği Sendikası 1 No’lu Şube Başkanı Mustafa Arslan, 5 yıldır Afyonkarahisar’dan kutsal bölgelere umre ziyareti için organizasyon düzenlediklerini hatırlatarak, bunun yenisini düzenlemenin mutluluğunu yaşadıklarını kaydetti. Arslan, “Bu örnek projeye öncülük ettiğimiz için mutluyuz, bunu gelenek haline getirip devamından yanaydık. Şimdi yine bu organizasyon için çalışmaya başladık" dedi.

Kolaylık sağlanacak

Bu yılki umre standardının geçtiğimiz yıl olduğu gibi yüksek olacağını ifade eden Arslan, “22 Ocak 2019 tarihinde başlayacak umre ziyaretinde, kutsal topraklara yolculuk edecek olan üyelere ve yakınlarına kolaylık sağlandığını söyleyen Eğitim-Bir-Sen Afyonkarahisar 1 No’lu Şube Başkanı Mustafa ARSLAN, üyelerimizin tanışması ve kaynaşması, vakitlerini daha verimli geçirebilmesi amacıyla da sosyal projeler gerçekleştirdiklerini ifade ederek “Geçtiğimiz yıllarda olduğu gibi bu yıl da en uygun imkanlarla üyelerimizin umre ziyaretlerini gerçekleştirmeleri için çaba gösteriyoruz. Üyelerimiz için kolaylıklar ve avantajlar sağlamaya devam edeceğiz.” dedi.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Bahçeli mola verdi
Bahçeli mola verdi
Hak ettiğimiz yere geleceğiz
Hak ettiğimiz yere geleceğiz